Recommended Posts

Pozdrav,svima...imam problem od pre dva sata.Naime vratio se sa puta i posto mi se temperatura pokazivala stalno u plavoj zoni,resih da promenim termostat.Uradim to,termostat je pravi,nov,ali nastadose problemi.Znam da treb da se oslobodim vazdusnog cepa i tako i uradim,za trenutak dobijem grejanje u autu,ali poce da duva hladno i da dize temperaturu do crvenog...ugasim ga,naravno...probam ponovo,posto je stvarno hladno,on ponovo podize temperaturu.Da napomenem da sam na ozraci ispustao vazduh i nikako da izadje sve,stalno duva.Kako da ispustum vazduh iz instalacije jer mi je unutrasnji hladnjak hladan,ne dolazi izgleda topla voda do njega...negde procitah da treba da napunim antifrizom do vrha,ja sam to uradio ali mi je pri otvaranju on izbacio dosta tecnosti....pomozite,plizzzz

Link to post
Share on other sites

Mozda su ti creva od plina previse visoka, naravno ako imas plin.... Kad ozracujes naspi punu posudu vode, malo dodaj gas, polako otvori onaj mali cepic na hladjaku i videces da izlaze baloncici, dokle god izlaze imas vazduha. Ako ni to ne pomaze parkiraj auto na uzbrdicu pa prodbaj isto

Link to post
Share on other sites

Hvala majstore,i ako je kasno idem do pumpe da dokupim antifriz i da probam..znas kada sam na ozraci oslobadjao vazduh ,nikako da prestane da ide para,jer je vec dostigao temperaturu :blink:

Link to post
Share on other sites