Recommended Posts

Pozdrav BMW-ovcima!!! Zovem se Stefan iz Velike Plane i volim da vozim malo jace automobile. Do skoro sam imao 205 1.9 gti koji sam menjao za e30 320 `89 - `86 koji je vec predstavljen na ovom forumu. Pa da krenem od pocetka. Posto je auto kod mene tek mesec dana, a prve 2 nedelje nisam smeo ni da pokusam da ga malo cedim, jer je na trapu bio los, gume isecene... taman sam to sredio, kad ono sneg... E sad, kako do sad nisam posedovao auto sa zadnjim pogonom malo mi je nesigurno(dok mu ne provalim radnju) da ga razradim, ali ucim... Do sad se nisam pokajao sto sam uzeo bmw(sem nekoliko puta na zavejanim uzbrdicama), a nadam se da ce i u buduce impresije rasti, obzirom da ima dosta zadovoljnih i zaljubljenih korisnika.

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao. Samo dobre zimske gume i ne brini mu brigu za sneg i zimu.. Iz iskustva ti prenosim. Imao sam e30, zimi wintera na svim tockovima i gde sam zamislio, tu sam izasao a tek sa sper diffom, to je resenje za osvetljenje :dance3:

Link to post
Share on other sites

Drugari postavicu slike cim ga malo umijem, ovih dana je vozen i vozen. Znate kako je ujutru posao, posle podne idemo na slave, prvi dan, drugi dan... Ovo je slika koju je letos slikao prethodni vlasnik, mene malo sramota da pokazujem mog prljavka :D

16092010176.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.