Recommended Posts

Prvo mi se upalila ova lampica check engine, pre izvesnog vremena. Nisam stigao da odem na dijagnostiku da vidim o cemu se radi. Danas se vracam sa nekog puta i pored ove lampice upale mi se ove ostale dve, EML i lampica za ASC. To je trajalo nekih 15-ak minuta i auto tada na ravnom nije mogao da ide vise od 60 na sat, slabo je skroz vukao. Nakon tih 15-ak minute voznje ove poslednje dve su se ugasile i auto je sasvim normalno vukao i isao narednih 10-15 km dok nisam stigao kuci. Sta moze da bude problem??? Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Može biti puno toga. Pravac na dijagnostiku i saznačeš vrlo brzo uzrok problema. Ovako možemo samo da nagadjamo, ali uštedi sebi i vreme i poštedi se stresova jer će možda biti svakakvih zlih slutnji :lol:

Problem verovatno nije ozbiljnije prirode, ali svakako sa upaljenim check engine svetlom auto treba voziti što kraće, poželjno samo do prvog auto-servisa :)

pozz

Link to post
Share on other sites

Izgleda da je problem bio u kondenzu i vlagi. Dijagnostika nije pokazala nijednu gresku za to, a majstor mi kaze da je bas dosta ljudi u zadnje vreme doslo sa tim problemom, pogotovo sa novijim autima. A check engine je bio neki problem sa nekim konektorom i strujom, nista strasno! Dobro sam prosao. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites