zdravo, ja sam skrozzz nova


Recommended Posts

Zdravo. Ja sam skroz nova ovde. Ljilja, Bgd. Kupila pre neki dan BMW 318i, M40, 1989. 220.000 km. Auto odlicno ocuvan, isla kod nekih mehanicara na preglede, kompresije itd...konsultovala se sa prijateljima (mada niko ne vozi BMW). Kako sam se odlucila? Slucajno kod poznanika videla ovaj auto i odusevila se, ovo je jedini auto koji me je bas bas dojmio jos pre 10-15 godina (pored njega jos jedino Volvo 740 onaj cetvrtasti sa ogromnim cetvrtastim farovima... volim limuzine) ;). Verovatno cu vam svima vama smesno i detinjasto delovati sa ovim laickim komentarima :)

Raspitala sam se sta treba da uradim nakon kupovine i uradila sledece:

1) volan dosta drhtao na 110km...ispravila 3 felne, balansirala gume i trap (Adam servis)

2) promenila ulje, filter za ulje, vazduh i gorivo (Katalinic)

3) promenila zupcasti kais, jos neka 3 dela vezano za kais, i kais za alternator (Katalinic)

Plan mi je jos da uradim stelovanje ventila, kao i plasticni deo branika koji je dosta iskrivljen i labav i trazim neke plasticare za popravku, da ne bi potpuno otpao.

Auto je presladak, obozavam ga. Do sada imala Yuga, Golfa i Volvoa.

Pozdrav, svima :)

Link to post
Share on other sites

pozdrav tebi .....

1 - najgori servis za felne i gume

2 - gde njih iskopa majkeee ti

3 - isto kao i gore

Link to post
Share on other sites

dobrodosla Ljilo...na pravom si mestu

Plan mi je jos da uradim stelovanje ventila,

E ti ventili...bojim se da neces moci da ih nastelujes :) M40 ako negresim ima hidro podizace,oni mozda lupaju,a moguce i bregasta(nedaj boze) jer im je to mana...tim motorima.Sve sto te interesuje u vezi kvarova i njihove diagnostike..popravke,pitaj.. gde, u "pitajte majstore" ;)

Link to post
Share on other sites

Dragance,sta fali Katalinicu??? Ja bas imam finu saradnju sa njima,kod njih sredjujem auto. I ok su sa cenama skroz rekao bih i korektno rade,nemam zamerki za sad.

P.S. Izvinjavam se za off ;)

Link to post
Share on other sites

Dobrodoslicu zelim.. Ne mogu a da ne primetim veliki broj poruka cim se pojavi zena u klubu.. Kao okaci slicice auta.. Prepredenjaci jedni..

Stvarno, kad ce slike?

Link to post
Share on other sites

Ne bi rekao da je "devojcica"!!!! ;) :) :) :P :D

E, samo sam tebe cekala Nidzo da progovoris :D ma..to je samo ono..nova sam pa mi tepaju :D

Devojcica...veeeelika porasla :D

Dobrodoslicu zelim.. Ne mogu a da ne primetim veliki broj poruka cim se pojavi zena u klubu.. Kao okaci slicice auta.. Prepredenjaci jedni..

Stvarno, kad ce slike?

Evo je slika...u setnji sa psom...na to si mislio? ili na auto? :D

Dobrodoslicu zelim.. Ne mogu a da ne primetim veliki broj poruka cim se pojavi zena u klubu.. Kao okaci slicice auta.. Prepredenjaci jedni..

Stvarno, kad ce slike?

Evo je slika...u setnji sa psom...na to si mislio? ili na auto? :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.