Recommended Posts

pa mozda nije otisla skroz ali po malo proklizava a u 4 i 5oj je najvise opterecena pa proklizava.ili das nekom majstoru ili ko se razume da provoza auto,dosta se moze zakljuciti ,ako se neko vise razume,pozdrav

Link to post
Share on other sites

Upravo sam probao lamelu kako ste rekli III brzina jaci gas i pustio sam kvacilo odmah se zakucao i ugasio nisam jos rekao vozio sam ga jos kod par majstora koji rade BMW ali niko nezna resenje imam osecaj da je neka banalnost.

Link to post
Share on other sites

jesi li probao sa gps,om da proveris brzinu, nemuguce da ide gore od juga, to mora da ide brze,

meni je bio isti problem nije hteo vise od 140 ( od 110 do 140 5 min da nabije) i bile su u pitanju karike tj , kompre3sija -sada ide 195 na plinu ( po kazaljci znaci 10-ak gore dole -verovatno dole :-D )i startan i sve sto treba

mada meni je 1.8 i imam dvogrli karburator ....

Link to post
Share on other sites

ne drzi me za rec ali mislim da je rekao da imaju svi cilindri skoro 12 bara ako me secanje dobro sluzi...

nerazumem se bas u to , bolje da ti kaze neki majstor ali pre servisiranja sam imao 5 bara u cilindrima :crazy:

zamenio karike i sada leti....

btw hvala necam3 za savete oko motora , on mi je i rekao u cemu je stvar, po mozes videti sa njim ako je raspolozen da to pogleda....

Link to post
Share on other sites