Recommended Posts

Jutros kad sam upalio svog BMW-a zatrokira mi na sekund samo i nastavi kao sve ok...medjutim to me iznerviralo pa nisam mogao ici na fakultet nego podjoh pravo kod majstora da vidim sta je ali...nece da trokira...sve uredu...te zamjenih filter goriva eto reda radi!Upalih auto krenuo na fakultet opet kad mi na male obttaje(ispod 2000)kao da skakuce malo,ne znam kako da vam opisem...drzim ravnomjeran gas a on skakuce...oduzmem malo gasa a on naglo uspori...sve nesto nepravilno ali samo do 2000 obrtaja...poslje 2000 sve normalno vuce isto sve ok...opet se iznerviram i opet ne odem na fakultet nego zovnem da pitam sta to moze biti i kazu mi da mozda gorivo ne valja pa da se nedje nesto zacepilo da ce progutati to bla bla bla...je li moguce da je stvarno do goriva???ima li ko kakav predlog sta da radim...u pitanju je 320i e36 95-ta god...sa vanosom...

Link to post
Share on other sites

struja , svecice , kablovi , protokomer..... pogledaj jel baca crni dim ili je sve ok

Link to post
Share on other sites

Ja sa imao isti problem!Ali meni se to desavalo samo kada padne kisa,fazon kao kod YUGA kada se pokvase kablovi,samo sto se nije gasio nego je trokirao i pucao bas kao sto si ti napisao!Kada sam odvezao kod majstora rekao mi je da su "neki" kontakti,ne znam koji jer nisam pitao, korozirali i jos kada dodje vlaga naprave haos!Od kada mi je to ocistio,da kucnem u drvo , nemam nikakvih problema!Nadam se da ce ti ovo koliko toliko pomoci da resis problem!

Link to post
Share on other sites

e bas tako kao sto si ti napisao,trokira i puca ali se ne gasi...a kod nas su velike kise sada pa mozda se pokvasilo...mada i sa ovim i sa bivsim sam gazio kroz razne lokvetine i nikada nista ali...Daj Boze da je to...usput narucio sam nove svjecice pa se nadam da ih ujtru stavljam...HVALA PUNO!!! :)

Link to post
Share on other sites

e bas tako kao sto si ti napisao,trokira i puca ali se ne gasi...a kod nas su velike kise sada pa mozda se pokvasilo...mada i sa ovim i sa bivsim sam gazio kroz razne lokvetine i nikada nista ali...Daj Boze da je to...usput narucio sam nove svjecice pa se nadam da ih ujtru stavljam...HVALA PUNO!!! :D

I ja sam u pocetku isao i kroz bare,barustina,vozio po najvecoj kisurini i nista!Kad odjednom haos!

To mi se desavalo vise puta!Prvi put krenem kod majstora,stignem do njega auto najnormalnije radi ;) !!!

Ja nista nastavim da vozim, kad opet dodje kisa meni auto pocne opet da trokira,ja nastavim da vozim nekih nedelju dana sve kao prestace,a potrosnja 25l.Krenem ja opet kod majstora,kad auto opet proradi :D !!!E treci put kada mi se to desilo ja pravo kod majstora i ostavim auto i oni odmah rese problem! :D

Link to post
Share on other sites

riknula jedna bombina...danas sam je zamjenio,prekontrolisao cijelo auto i sad je sve ok,nema nijednu gresku kad smo ga spojili na kompjuter...izaslo me to oko 50e,mozda malo vise plus sto sam zamjenio sve svijecice i kablove...prezadovoljan sam sa autom sada,ide extra...Hvala svima...

Link to post
Share on other sites