Recommended Posts

Odlican ti je auto. Sto se tice starijih automobila, dizel ne volim, ali u skorije vreme su se motori jako priblizili, skoro se i ne primecuje razlika. Mozda nisam u pravu, ali to je moje misljenje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo nabacio sam jedan mali zanimljiv detalj :P

11232761uz2.jpg

i jedna usput slika,oprao ga posle skoro 2 meseca

84547004gf6.jpg

Link to post
Share on other sites

a samo da vidite reakcije ljudi na semaforu kad stoje iza mene,gledam ih u retrovizor,ljudi umiru od smeha :P

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

evo novih felni......

fotka135iw8.th.jpgthpix.gif

rade se jos,3 odradjene,ceka se jos jedna,vljda ce do kraja sedmice stici............

Link to post
Share on other sites

Ne 16ke su,odlucio sam da ostanem pri onome sto je fabrika propisala i da se vozim lepo udobno,imao sam i 17 i 18,a sad malo udobnost preferiram

Nijsu jos cucnule,kod Maria su jos se rade

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mario mi ponudio da stavi te chepove,ja pristao,bolje sigurno od ovih sto su bili.......posle cu staviti originalne bmw-ove ako bidi mogli,i znak tamo gde je plavo prelepiti karbon folijom kao sto je na haubi i gepeku

rial su prodate odavno

Link to post
Share on other sites

ja sam zadovoljan kako cuce,naravno bilo bi lepse da su za velicinu vece,ali ni ovako nije losa,po mom misljenju crna boja se lepo uklopila...........bice slike uskore,vreme sugavo,auto prljav,felne prljave,ne dolaze do izrazaja,pa mi se ni ne slika.....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...