Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljepši odavno nisam vidio, ali definitivno glasam za prve felne. Jel ih još imaš, može li to na e34

nemam sve sto sam do sada imao otislo je

Link to post
Share on other sites

cudne su strasno ali imaju nesto lijepo u sebi...ne znam...isto ko kad gledas neku djevojku koja nije nesto a dobra riba!!! :blink:

meni se u pocetku nisu svidjale,na prvim slikama ali su mi sada dobre...

vujke,ni ja ne volim dizele ali vjeruj mi ovaj auto ubija kako ide,ide brze od dosta bmw-ova benzinaca a ne trosi nista...cupa sa malih kao blesav,ne dao dragi Bog da se chipuje...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

eooooooo malo sam se ponovio,jebiga nisam odavno,samo jos da docekam dok mi stigne

:acute:

0f2a_1.JPG

Link to post
Share on other sites

oho stigosmo 12/10 :D stopaljke su odlichne :acute:

btw gledao sam sliku 10 puta i ne mogu da skontam koja je ono ulica, a bas sam ubedjen da znam novi s(mr)ad dobro... jbs mene...

jednog dana cu da budem taxista :clapping: salim se pu pu pu nedaj boze... nemam nista protiv taxista ali voze kao bolidi...

Link to post
Share on other sites

evo da se izvinim svim dizelasima jer sam ga sinoc doziveo i to zesce.....drugar mi pazario e46 330d sa nekom full opremom.neko sportsko vesanje,chip tuning i jos milion gluposti i ide kao nenormalan,a kad sam ja seo da ga vozim prosto nisam hteo stati i izaci....sije ko lud...

Link to post
Share on other sites

E Vujke da hoce to vecina ovde doziveti,pa da shvate neke zablude u kojima zive :)

Link to post
Share on other sites
al ce da mu legne...a za koliko dolaze otprilike?

pa uhvati sam ih na aukciji,tako da ce me izaci jeftinije nego da sa narucio samo bele :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

stavio sam skroz crne bubrege,t.j. okvir je crn,a ne niklovan kao sto je bio

48796985dc1.jpg

a ovako je bilo

82998030hy5.jpg

Link to post
Share on other sites