E30 320 is


Guest Borbet A 9J

Recommended Posts

Brate kad bi sad svako reko sta bi uradio jos na autu i tako u krug otisli bi u .!. ... vidite i sami da je dosta uradnjeno na autu pa i sam auto neverujem da je bio naivan sto se tice cene, mozda neko ipak posle svega toga nije tolko finansiski jak...

inace auto je bombona, is kakav treba da bude !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

generalno boja je dosta uticala na ovaj izgled , felne su bruka i to kad izracunas izadjes vec na nekih 500e minimum , auto je jako lep , radio se sa dosta ukusa , i naravno pitanje uvek stoji , da li svi imaju para za ovaj hobi....

Link to post
Share on other sites

Auto je ludilo! Jako lepo izgleda! MOJE MISLJENJE je da ce bolje izgledati stopaljke ako ih obojis komplet u crveno, bice kao fabrika, dace mu na estetici, a nece ga zatvoriti kao crne! A napred bih stavio bele zmigavce i to je to spolja! Puno zadovoljstva i srece sa autom! Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ma da to sa folijom ima jako puno posla ali je povoljnije od farbanja i ako je auto nekim slucajem auto u prvoj boji onda se moze eksperimentisati a da se neremeti stanje vozila pa se onda isplati malo se muciti !

Link to post
Share on other sites

Porodicni problemi,uvek nesto mora da te sjebe i to bas kad se najmanje nadas i kad najvise truda i rada ulozis.

auuu bedak :( bas mora da ode?

Link to post
Share on other sites

razumem te brate, ja sam takodje prodao moju kocku pre par meseci i to teskog srca, nakon mnogo toga ulozenog u auto, ali kuca se gradi a krov nad glavom je bitniji, srecno sa prodajom, jedino mi zao tog motora is sto ga ja neposedujem....

Link to post
Share on other sites