E30 320 is


Guest Borbet A 9J

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Guest Borbet A 9J

Jer izgleda lepse od 39-ke, HA-HA. Previse je spusten pa izgleda sa tim malim felnama kao da je propao i fale mu distanceri jer mi se cini kao da felne nisu za kocku , mnogo su uvucene.

Napred fale distanceri,pozadi je ok,ovo mi je jako dobar drugar,naravno obozava BMW,ali samo E39,malo smo se trkali,pa eto posle toga da napravimo koju slicicu zajedno,ali E39 mu je extra.

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Motor je 2.8-24v,do 200km/h smo isli jedan pored drugog,nisam mogao da ga predjem,a ni on mene,mada nismo krenuli od nule,isli smo 50km/h,i onda pun gas u isto vreme do 200km/h.

Link to post
Share on other sites

auto je prelep, to stoji, a siguran sam da treba da ide bolje od 528i e39, pa da krecete i od 100, narocito sa kontra menjacem?!

a stop svetlo je 10eu, nemoj da brukas takav auto ;)

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Hvala na komplimentu,a za stop znam da je sramota,zavrsicu to ovih dana sad.Videcu sad za vikend ponovo sa ovim drugarom da se potrkam,ali cu videti nekako to da snimim.

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

kad se budete trkali zovi i mene da i ja stanem sa vama,pa snimaj da svi vide kako ide standardni 325i uski štop sa dosta manje konja od tvog auta!!!

Nemoj da se ljutis,ali kocka sa motorom 2.5-12v ne da ne moze da pridje 320is-u,nego ni u snovima,posto sam imao taj motor u prosloj kocki,a posle sam ubacio 2.5-24v,pa ni taj ne ubrzava kao is,tako da tu ne bi imao sta da trazis sa tim motorom.

Link to post
Share on other sites

staćemo pa ćemo videti kolika je ta razlika,jer reći da nemam šta da tražim sa is-om znači da ćeš me oduvati,a siguran sam da to neće biti tako.kao prvo ja sam hteo da kupim is još pre tri godine i onda mi je drug rekao da ga ne kupujem jer ga je on imao nego da kupim 325i uski štop i tako sam i uradio,a da ne pričam o održavanju istih,a to najbolje znaju vlasnici is-a.koliko koštaju delovi za is,a koliko za moj?pa za neku malu razliku,(ako je uopšte ima-a to ćemo videti)treba da puknem u startu više para,a i prilikom održavanja istog,a i ja volim da mi auto bude tip-top,što znači da bih da sam kupio is-a verovatno do sada puko mnogo više para nego li ovako,mada sam i ovako puko dosta da se ponekad i sam zapitam "da li sam normalan?"ali šta ću?to je jače od mene i verovatno se nikad neću promeniti u tom smislu.pre neki dan sam vozio mog bmw-a uz most u Novom Sadu i pre tunela sam imao 200 km/h.ja mislim da je to dobar rezultat za standardnog 325i,a i oni koji me poznaju znaju kako ide moj auto i to može da se proveri da ne bude posle da lažem.nisam ja kompleksaš,jer kao prvo imam 40 god. i odavno sam prošao godine kad se u svemu čovek dokazuje,pošto je tu neko prokomentarisao da su kompleksi čudo.ja sam samo rekao da hoću da se oprobam sa is-om,jer vrlo dobro znam kako mi auto ide,evo pre neko veče ko je bio na mišeluku mogao je da vidi kad sam se oprobao sa novim bmw-om 535 d bi-turbo koji ima dve turbine i nekih 280 ks i ubrzanje 0-100 km/h 6,1 sec,sistem protiv proklizavanja pogonskih točkova,itd....skoro duplo jači,20 godina noviji ,naprednija tehnologija itd....kad smo krenuli ja sam proklizavao kao lud dok je on već uhvatio asfalt i krenuo da mi beži i sve vreme mi je bežao ali ne toliko koliko bi trebalo sa obzirom o kakvim se perfomansama radi,tako da znam šta pričam,uostalom ja želim da stanem i da se oprobamo jer nisam od onih koji sede za kompom i pljuju i prozivaju sve okolo i prave se da sve znaju i umeju,nego želim da praktično stanem sa is-om i da vidim da li sam napravio dobar izbor prilikom kupovine auta.pravo da ti kažem iamo sam ja i mnogo brža kola od is-a pa znam šta pričam,a i oni koji me znaju mogu da kažu.pre ovog sam 4 godine vozio lancia delta hf turbo integrale 2000 16 v koji od 0-100 km/h ide za 5,7 sec i znam šta je brzina,ali veruj mi da kad ovaj 325i uhvati asfalt pokida i mnogo jača kola,uostalom pitaj te i TOKIO-a koga je sve drao kad je imao 325i.znam ja da to sve zvuči prepotentno i smešno,ali kad ja kažem hajde da probamo,svakom za koga mislim da me neće baš pojesti kao što ovde kažu NEMAŠ TU ŠTA DA TRAŽIŠ sa is-om,onda mogu samo da se nasmejem jer već znam kako će se ljudi iznenaditi kad vide rezultat.kad sam vozio lancia-u stao ja jednom na crtu sa gox-om još dok mu je bio 325i standardni u kocki i krenemo mi i naravno ja ga oduvam na ubrzanju do 100 km/H što je i normalo ,e kad sam već bio u 5-oj brzini i imao nekih 170-200 km/h ne sećam se tačno ja pogledam pored sebe,a ono on me obilazi ladno kao da je moj posustao!e tad sam izašao iz kola i rekao PRODAJEM OVO SRANJE OD DELTE HF TURBO INTEGRALE jer ona je mrtva posle 100 km/h a bmw 325i ide i ubrzava i do 200 km/h.pitaj te ga pa ćete čuti i po njegovom savetu sam uzeo ovaj auto i sve šta sam ga poslušao i uradio nisam se pokajao jer je on imao i IS-a i 325i i sad ima turbo koji mu odlično ide ,a i radi i ne kvari se ,znači čovek zna šta radi i priča!!!

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Naveo sam ti vec gore da 2.5 12v ne moze da parira is-u,jer sam imao 2.5 12v,odlicno znam kako ide,moj auto do 100km/h ide za nepunih 7 sec. a to 2.5-12v ne moze nikad da ostvari,zato je svaki komentar povodom toga suvisan,veruj mi.

Link to post
Share on other sites

o,4 sec je treptaj oka a to nije tolika razlika da bi se reklo "nemaš šta da tražiš sa IS-om",a kao drugo ne znam kako je išao tvoj 2.5 12v,ali znam kako ide moj ,a i sam možeš da se uveriš kad god hoćeš,a posle možemo na piće i da pregledamo snimke(valda će nas neko snimati)

Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=wB24nAkuyv4

moj je onaj dalji od kamere tu sam se trkao sa DUNFF-om još pre dve godine

tvoj auto jeste lep(bar meni),ali kad samo pomislim na to koliko je skuplji za održavanje,a mala je razlika u brzini...odma mi je toplo oko srca što nisam barem jednom u životu poslušao srce nego pamet,a uostalom ako mi ne bude dovoljna sadašnja brzina tj. ubrzanje ubaciću 3.5 sa kontra menjačem i 218 ks i sve da sredim opet mi je jeftinije nego li sređivati tvoj auto,i opet ću biti zadovoljan sa odnosom uloženo-dobijeno.to je pojenta cele ove priče,bar u mojoj glavi.nema ljutnje!

Link to post
Share on other sites