Recommended Posts

uf... kola su strahota jos samo da si znakove zagladio i zadnja vrata uf.... a koliko vrijede sportska sjedala ?? mislim da su oko 6 kg svako ??

zaboravio ja reci ima na jednom otpadu ovde tj. bila pre tjedan dana nesto slicno ovome

start_250.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto nestavis znakove na auto??

trebao bi samo nikako da ih kupim !!

zaboravio ja reci ima na jednom otpadu ovde tj. bila pre tjedan dana nesto slicno ovome

start_250.jpg

e bas takva jer znas mozda cenu inace naravno kupio bi CRNA??? ;) :acute:

Link to post
Share on other sites

ma mene i zanimalo koliko vrijede kod vas u zagrebu se mogu naruciti oko 100 eura dodje komad prijatelj kupovao za clio sport imaju sa pojasem oko 6 kg a za ove je pitao covjek 150 eura 2 sjedala bez ikakvih nosaca i pojaseva u plavoj boji ocuvano izgledaju.

bili su prije kod mene u kockici ali nemoze se u njima sjediti i vozati okolo samo za drag su dobra tako da sam samo 1 ostavio za povremene izlete na pistu

Link to post
Share on other sites

za motor oko ugradnje vec sam rekao a za stayling na prolece 17'ce angel eyes i verovatno da ga zatamnim unutra imam kozne kadice verovatno cu ih izbaciti jer mi trebaju ona trkacka sedista mnooogo su laksa ;)

Ja uzimam kozna sedista, kad ih se ti otarasis :acute:

Link to post
Share on other sites

...bile u MR-u za neke smesne pare, nekih 5kom ne znam jel im jos ostalo !!!

...inace jako los kvalitet, bez homologacije i nikako za profi upotrebu, ali zato jako lagane !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hm...nekako mi se sad bas ugradjuje turbo u moj auto...mada slab je motor,ne bi to islo.. hehe :) ali jedina i najveca prepreka je sto auto cesto koristim,a sa turbinom bi mogao da zaboravim na plin,bar ovaj koji sad imam :(

Uh...sta ciniti..

Inace,ova tvoja masina je potpuno prava stvar,ne mogu ni zamisliti kako dobro ide,ali mozda je to i bolje,jer da znam,ne bi se razmisljao ni trenutak o ugradnji iste.. :) :D :D :blink: :D

Link to post
Share on other sites

Hvala

Mislis napred da ga spustim???pozadi ima opruge treba mi jos napred :D :)

Onda ne znam koliko ce da izdrzi prednji branik. I sam znas kako kaci zadnji branik kad se spustas i sa najmanjeg trotoara.

Link to post
Share on other sites

Danas stavljam drugi wesgejt koji sam kupio ii duva minimum 1 bar pritiska i stavljam regulator pritiska goriva pa cemo kaciti snimak neki cip sam mu vec momtirao i auto je poludeo :good: :D

Link to post
Share on other sites

Danas stavljam drugi wesgejt koji sam kupio ii duva minimum 1 bar pritiska i stavljam regulator pritiska goriva pa cemo kaciti snimak neki cip sam mu vec momtirao i auto je poludeo :good: :D

To Majstore!! :D :D :D

Link to post
Share on other sites