Trebaju mi na zajam 4 tocka za e30


Recommended Posts

Drugom polovinom marta trebam da vozim auto kod farbara i trebaju mi bilo kakvi tockovi da stoji na njima jel sam hteo da skinem gume sa sadasnjih Azevki i da ih prefarbam u drugu boju dok se auto sredjuje.., pa ako neko ima cetri ili tri ( imam rezervni u gepeku ) tocka da mu stoje znacilo bi mi...

Hvala

Link to post
Share on other sites

Imam ja komplet letnjih koje mi sada stoje u garazi, ako budem stavio njih na auto mogu da ti dam ove zimske kad ih budel skinuo... ;)

Link to post
Share on other sites

@Bojan

Hvala, gde to moze da se uzme??? :)

@Dzoni

Ja vozim auto izmedju 15 i 20 marta, oces ih zameniti do tad ili da trazim dalje? :)

Link to post
Share on other sites

pa da si me nazvo kao covek i kao komunista ja bi ti ih dao danas :)

al ako ti nije hitno vracam se sa puta u petak pa se javi

Link to post
Share on other sites

Evo javio se moj drugar Jankec, tako da je problem resen! ;)

@Dzoni

Sashko mi je blizu pa cu uzeti od njega, u svakom slucaju racunam kao da si mi dao! ;)

Link to post
Share on other sites

Evo javio se moj drugar Jankec, tako da je problem resen! ;)

@Dzoni

Sashko mi je blizu pa cu uzeti od njega, u svakom slucaju racunam kao da si mi dao! ;)

,,u svakom slucaju racunam kao da si mi dao! ;),, nemoj zaboraviti da ih vratis

Link to post
Share on other sites

Hah nisi me razumeo, mislio sam da ako ih ne stavim da ti njih dam a ako ih vvratim na auto onda zimske da ti dam, sve jedno jer imam 2 para pa koje budu slobodne mogu kod tebe da dodju nije frka nikakva... ;) Samo da ne driftujes sa njima i to je jedini uslov xaxa... Ako zagusti ili ipak ne uspes da nadjes znas da ja imam i samo se javi... ;)

Link to post
Share on other sites

Ok, imam te u vidu kao zlatnu rezervu, tnx! ;)

To se zove kolegijalost i to je svrha foruma, za one koji ne kapiraju te stvari! B)

Link to post
Share on other sites