steva_anya pozdravlja sve clanove BMW fan kluba Srbija


Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima BMW fan kluba, narocito nekolicini koju licno poznajem!

Ja sam Stevan.

Ukratko: ja sam zubarolog-stomatolog :D , a uskoro i doktor medicine. :smajli sa stetoskopom:

Kada ne nosim beli mantil, ja sam ex-kosarkas i ex-dj :music: :dance4: . Ako bude kakav forum basket - racunajte na mene. :dance3:

Sto se tice :driv_ing: - vozim Punta mk2b 1.3 mjeta i Yugoara 1.1 Koral In.

2005. sam kupio novog Yugoara Koral In. Sada ima 95000km na satu, od 30000km se vozi na tng, i mogu Vam reci da je auto - fantastican. Ni jedan jedini put me nije ostavio na putu, neverovatno povoljan za odrzavanje, i sa mojom lakom nogom na gasu - ekonomican.

Pored njega, prosle godine sam kupio jedan od najboljih malolitraznih dizel agregata - 1.3 multijet. Sada vozim Fiat Punta mk2b, trovratnog. 2004 godiste. Kupljen od prve vlasnice koja ga je kupila u BG na Sajmu automobila, tako da je moj multijet zapravo prvi u Srbiji! ;) Vozim ga skoro 20000km, i za sada je sve kako treba. :preved:

Sto se tice BMW vozila, moram priznati da ne poznajem one oznake E-xy :secret: a kada sve saberem i oduzmem, moram priznati da mi se Serija 1 i X3 najvise dopadaju. :yahoo:

X6 je finansijski i vizuelno nedostizan.

Na ovom forumu cu biti nesto aktivniji u ovoj temi vezano za "restauraciju farova" http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=15909 , posto saradjujem i pomazem drugu koji se time bavi vec deceniju.

Putem FB i ovog foruma gledao sam neka od masovnijih okupljanja vlasnika BMW automobila.

Neke fotografije su zaista impresivne.

Jos jednom, pozdrav svim clanovima, i da ne zaboravim - pozdrav "moderatorskom/admin timu". :drinks:

Link to post
Share on other sites

Re: predator

Hvala! :D Malo mi je glupo bilo da bude samo "pozdrav svima".

Iako pise u profilu, eto da dodam da sam iz BG, preciznije Zemuna, jos preciznije Nice ..Batajnice. :lol:

Re: ostali

Hvala na brzoj dobrodoslici! :kiss3: :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.