Kupowina Bmw Z4


Recommended Posts

Imam u planu da kupim Roadster..u uzi izbor je usao i BMW Z4 Roadster 2.0 150ps 2006god...interesuje me jer ima neko iskustva sa tim motorom,koliko je pouzdan,potrosnja...jer ima neke mane?!

Link to post
Share on other sites

Svaki BMW Roadster je po meni za respect. Dugo sam na forumu, ali ne znam da li iko ima isti u svojoj garazi. Ja glasam za isti, jer to je auto za uzivanje, koji se ne vozi svaki dan vec vikendom za opustanje.

Link to post
Share on other sites

Svaki BMW Roadster je po meni za respect. Dugo sam na forumu, ali ne znam da li iko ima isti u svojoj garazi. Ja glasam za isti, jer to je auto za uzivanje, koji se ne vozi svaki dan vec vikendom za opustanje.

Ja bi ga wozio swaki dan :) Iskreno ja sam weeeeliki fan Audija,ali je owaj Bmw mnogo jeftiniji od TT Roudstera 2.0TFSI...malo me i plasi toliko niska cena polovnjaka,jer znash neshto o tom motoru...benzinac 2.0 150ps :)

Link to post
Share on other sites

M52 1991cc, od 150 HP, ako je auto odrzavan kako treba, uzivaces u voznji, nije velika registracija potrosnja oko 12 litara benzina u gradu, na otvorenom oko 8 litra. Imao sam e36 coupe, 1998. godiste sa tim motorom, vozio sam ga oko 2 godine, i bio je za svaki respect. Sto se tice motora, neces pogresiti.

Link to post
Share on other sites

Z4 ima sa M52 motorom. Jednog sam licno gledao. Isti se nalazi u Nisu. 1991cc 150 HP. Jedino ako neko nije menjao motor.

P.S. Neveruj mnogo u wikipedia-ju, imaju dosta gresaka.

Link to post
Share on other sites

Iskreno sumnjam da je M52 stavljan u Z4, posto je taj motor pravljen do 2001 godine, a imajuci u vidu da je Z4 kao model izasao 2002 godine.

U njega su kao R6 motori isli M54 (2.2, 2.5 i 3.0), kasnije od 2004 N52 i naravno S54.

Ali dosta offtopica, nadam se da ce neko reci nesto konkretno o modelu koji zanima milos_90.

Link to post
Share on other sites

Koliko vidim covek rece da je 2006 znaci da je motor kao u E90,znavi pitaj Milana M njegov cale ima E90 sa tim motorom,ali nema razloga da nije dobar osim sto ima 4 cilindra

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...