Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moje lichno mishljenje je da 19ice jednostavno nisu za srbiju. moze, ali samo po novom beogradu i to je to. ja lichno nisam imao priliq da vozim 19ice ali sam zato vozio 18ice a kod sebe imam 17ice. ja sam mislio da je 17ica do jaja zajeban izbor (jeste atraktivno ali...) na e32 sam imao problem da ako i maaalkice brze najashem na ivichnjak da mi se guma svuche sa felne i visio sam kod vulkanizera redovno. a kada sam provozao auto sa 18icama... prvo shto sam osetio je da nema ni malo absorbcije udaraca sa terena. skontao sam da taj trap neche dugo da izdrzi takvu torturu...

koliko se ko moze kontrolisati da sa kolima mili po lezechim, chesto zaustavi saobrachaj poqshavajuchi da se popne na ivichnjak to je izbor od osobe do osobe...

moj ne...

jer kada qpish 19ice i stavish ih na svoj auto, znaj da je tog trenutka auto qpio tebe a ne ti njega

slazem se sa ovim gore, i da dodam-svaka cast za opis tj komentar, kratko i sazeto, jednostavno najbolji i najkraci moguci odgovor ;)

Link to post
Share on other sites

Sve bi ja vas na 14" i to celicne sa profilom /80 koji tako komentarisu za 18 i 19" kako nisu za nase puteve i sl. batalite te glupe price !

@sandokan

vozices se samnom na 17" i na 18" pa ces da vidis da nema razlike i da cemo ostati zivi i tockovi citavi !

Link to post
Share on other sites

Sve bi ja vas na 14" i to celicne sa profilom /80 koji tako komentarisu za 18 i 19" kako nisu za nase puteve i sl. batalite te glupe price !

@sandokan

vozices se samnom na 17" i na 18" pa ces da vidis da nema razlike i da cemo ostati zivi i tockovi citavi !

haha,transporter mi je ovde najgotivniji na forumu,uvek mi ulije nadu,ocigledno imamo uvek isto misljenje :) :lol:

svaka cast covece :D :D

Link to post
Share on other sites

ma bola svak bi vozio sredjena kola ali da moze po makadam 60 km/h e jeb ga neide to tako ako oces auto koje netreba cuvati kupis mercedes 123 a ako oces da imas sredjena kola i pazis ih fino sto veca felna :)

Link to post
Share on other sites

Sve bi ja vas na 14" i to celicne sa profilom /80 koji tako komentarisu za 18 i 19" kako nisu za nase puteve i sl. batalite te glupe price !

mozda je ta prica tebi glupa ali meni nije...sto se mene tice ti stavi 20 na auto a ja imam svoje misljenje i znam koliko mogu sacuvati svoje auto sa kojim tockovima...ta tvoja prica ne pije vodu ni malo...znas kako je moguce sacuvati 18-ske...tako da napraviss po koji krug po gradu i to je to...aj skini 35-40 hiljada godisnje sa tim tockovima pa se javi...ma ustvari dodji do mora i vrati se bez ostecenja!

Link to post
Share on other sites

mozda je ta prica tebi glupa ali meni nije...sto se mene tice ti stavi 20 na auto a ja imam svoje misljenje i znam koliko mogu sacuvati svoje auto sa kojim tockovima...ta tvoja prica ne pije vodu ni malo...znas kako je moguce sacuvati 18-ske...tako da napraviss po koji krug po gradu i to je to...aj skini 35-40 hiljada godisnje sa tim tockovima pa se javi...ma ustvari dodji do mora i vrati se bez ostecenja!

mudro zboris :)

Link to post
Share on other sites

mozda je ta prica tebi glupa ali meni nije...sto se mene tice ti stavi 20 na auto a ja imam svoje misljenje i znam koliko mogu sacuvati svoje auto sa kojim tockovima...ta tvoja prica ne pije vodu ni malo...znas kako je moguce sacuvati 18-ske...tako da napraviss po koji krug po gradu i to je to...aj skini 35-40 hiljada godisnje sa tim tockovima pa se javi...ma ustvari dodji do mora i vrati se bez ostecenja!

i ja kazem da si u pravu na neki nacin,ali e36 nije ni blizu e46,a kamoli e60.jer ipak su fabricke 18'' i 19'' na mpaketu

Link to post
Share on other sites

i ja kazem da si u pravu na neki nacin,ali e36 nije ni blizu e46,a kamoli e60.jer ipak su fabricke 18'' i 19'' na mpaketu

Matori, bio to e36, e46, e39 ili e60, ta felna ne trazi model automobila nego dobar asfalt, znas, kao onaj u italiji, svabiji, svici...itd. Felna ne ide po kolima nego po asfaltu i rupama i ne bira model automobila koji ce da je nosi, bio to M ili 318 isto ce da odreaguje na krater...a kao sto rekoh gore, ta felna je moj san i Miki s38 je u pravu, te M6 kao originale nemas u velicini 18, mada italijanske replike su extra...

Link to post
Share on other sites

Matori, bio to e36, e46, e39 ili e60, ta felna ne trazi model automobila nego dobar asfalt, znas, kao onaj u italiji, svabiji, svici...itd. Felna ne ide po kolima nego po asfaltu i rupama i ne bira model automobila koji ce da je nosi, bio to M ili 318 isto ce da odreaguje na krater...a kao sto rekoh gore, ta felna je moj san i Miki s38 je u pravu, te M6 kao originale nemas u velicini 18, mada italijanske replike su extra...

pa ne bih se bas slozio sa svim navedenim :)

Link to post
Share on other sites

gledaj,taj auto sigurno podnosi velike tockove ali...kad nas dvojica upadnemo u istu rupu sa istim tockovima,je cu u e36 istresti bubrege a ti ces samo osjetiti malo da je bila neka veca rupa...a sta mislis jel taj trap na e60 isto tako samo malo osjeti ili...???aj sad da zanemarimo trap...felnu sa manjim profilom je mnogo lakse pokriviti nego sa vecim,sto je logicno...e sad,ko pazi,ne prelazi puno km godisnj,ko se manje vise vozika kroz grad pa mozes i prikociti preko nekog kratera on moze staviti vece tockove i paziti...a zamisli kakav bi bio moj put sa mora bo BG da moram svaki kreter izbjegavati!

Link to post
Share on other sites

omG ,pa sad ni ja ne znam jesu li ovo 18'' il 19'' :angry: :angry: :angry:

meni lici na 18

Mislim da ce se pre iskriviti na e36 nego na e60,drugar je imao 18 na e34 nikad nije kocio na lezece i nikad ih nije iskrivio

Link to post
Share on other sites

samo da kazem orginalna BMW felga treba jaako tezak udar da se iskrivi a ove replike i trendy felge se iskrive na svaki kamencic osjetis vibracije posle

npr. bmw e60 moptic njegova original felga momak uleti u krater na vecoj brzini pukne mu guma i spirala amortizera ali felga je pretrpila minimalno (citaj skoro nikakvo) ostecenje tako da me je to uvjerilo u njihovu cvrstocu

Link to post
Share on other sites

Tako su i za yuga pricali da su 15" neizvodljive za voziti da to ubija trap i sl. ja se slatko navozao punim gasom skoro 20.000km i nista tako da sve te teorije moze li ili ne sta, kako i zbog cega padaju u vodu, neka mi neko nadje 18" ili 19" na centralni sraf vozicu ih na e36 do kraja zivota :angry:

Link to post
Share on other sites

Tako su i za yuga pricali da su 15" neizvodljive za voziti da to ubija trap i sl. ja se slatko navozao punim gasom skoro 20.000km i nista tako da sve te teorije moze li ili ne sta, kako i zbog cega padaju u vodu, neka mi neko nadje 18" ili 19" na centralni sraf vozicu ih na e36 do kraja zivota :D

:angry: :angry: :angry: idemo sutra na :P :D :D

Link to post
Share on other sites

Tako su i za yuga pricali da su 15" neizvodljive za voziti da to ubija trap i sl. ja se slatko navozao punim gasom skoro 20.000km i nista tako da sve te teorije moze li ili ne sta, kako i zbog cega padaju u vodu, neka mi neko nadje 18" ili 19" na centralni sraf vozicu ih na e36 do kraja zivota :angry:

svaka cast...samo mi izgleda imamo razlicito misljenje o pojmu "voziti"...nemoj ko da me pogresno shvati,nisam ja rekao da je nemoguce na nase puteve staviti 18 ili 19...moguce je,moguce je i paziti ali to sve ili ako imas dva auta ili ako prelazis malu godisnju kilimetrazu...zamisli samo jedan horor...ti u e36 sa 18 ili 19 u kanjonu morace...ja i motorsport ostali bez pola tocka sa 15-ticama na njegovoj kalibri...

Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh desava se da ljudi pokidaju i celicnu felnu na 100m ispred kuce kad si baxuz ili retard tu nema pomoci mozes da pazis koliko hoces, ali pazi ovo imao sam 195/40 14" na yugu i isao sam na more pre 2god punim gasom nesto oko 7h 30min sa Avale do Budve stigao ziv i zdrav i vratio se, ove godine sa jacim motorom i 195/45 15 nesto ispod 7h sa jos dvoje u kolima 15-ice zive i zdrave a gume da ne pominjem plakale su za jos jednim letovanjem :angry:

@BrutaLiS

Nemoj sutra ljubim te :angry: vidis kakav je sneg moram da kidam caletovog yuga oko Avale kupio je nove gume a ovaj sneg obecava :angry:

Link to post
Share on other sites