Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moje lichno mishljenje je da 19ice jednostavno nisu za srbiju. moze, ali samo po novom beogradu i to je to. ja lichno nisam imao priliq da vozim 19ice ali sam zato vozio 18ice a kod sebe imam 17ice. ja sam mislio da je 17ica do jaja zajeban izbor (jeste atraktivno ali...) na e32 sam imao problem da ako i maaalkice brze najashem na ivichnjak da mi se guma svuche sa felne i visio sam kod vulkanizera redovno. a kada sam provozao auto sa 18icama... prvo shto sam osetio je da nema ni malo absorbcije udaraca sa terena. skontao sam da taj trap neche dugo da izdrzi takvu torturu...

koliko se ko moze kontrolisati da sa kolima mili po lezechim, chesto zaustavi saobrachaj poqshavajuchi da se popne na ivichnjak to je izbor od osobe do osobe...

moj ne...

jer kada qpish 19ice i stavish ih na svoj auto, znaj da je tog trenutka auto qpio tebe a ne ti njega

Link to post
Share on other sites

e posto smo resili da 19'' idu komotno,idemo na sledeci problem :kiss3: :) hahaaha...

auto je 520d 163 ks,sta mislite o njemu u petici naravno sa felgama od 19'' .... performanse su bitne ali ne sad na ubedljivo 1. mestu,tj da li ce ovaj auto sa ovim felnama biti brzi od passata 1.9 130ks i oce li imati bolje ubrzanje...posto to mi je merodavno :angry:

Link to post
Share on other sites

jes ali je zato stabilniji uf... kako bi oduvao pasata svakog po hercegovackim zavojitim cestama uf.....

i sa mojom kockicom pasati se muce nek je 320 :kiss3:

Link to post
Share on other sites

i sa tim felnama iako bi mozda za nijansu imao sporije ubrzanje zbog velicine felni morao bi ga dobiti a imao bi i malo vecu krajnju brzinu ;)

Link to post
Share on other sites