Recommended Posts

Evo sad sam doneo felnice. Kao sto znate placene 170e i mogu reci da su fenomenalne. Gume su dve tu i tamo a druge dve nove. Nove su marke sava ali me buni malo sto pise da su proizvedene u Nemackoj kao sto vidite na slici, a znam da je to Slovenacka firma. Prave su, a farbanje nije toliko ni potrebno ali cu ga ostaviti za lepse vreme posto se ne tsplati raditi ih zimi, zbog soli itd na putevima.

Znaci 225/60/15

Sve u svemu kako vam se cine.

11274722uo8.jpg

93292141kw6.jpg

24448908cp2.jpg

Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi pogresio

U pravu si, nema greske.

Danas bio kod vulkanizera da proveri jesu li krive i busne, a one 100% ispravne. Sve pod konac.

Pitao me koliko sam dao, ja mu lupim 200e, kad ono on ima iste takve na prodaju i ceni ih 250e i to bez guma a pritom nisu ni blizu mojih jer su dosta izguljene, mislim farba. Sta reci nego da ako on toliko ceni, ja mogu da u svako doba dana izvuci moje pare i pritom jos zaraditi.

Sve u svemu, sad sam siguran da nisam pogresio.

Link to post
Share on other sites

Ja sam te felne bez guma platio 400 EUR pre godinu dana, ali su moje bile ali bukvalno kao nove! I to bez guma! Znam da sam ih previse platio ali da znas da si ti prosao DZABE!!!

Link to post
Share on other sites

Hvala momci, a jel mogu ove i koliko se krecu dolje kod nas u MNE

showpic.jpg

Ove moje idu na E34 a ove koje ti pitas mora sa distanc. ali imas slicne koje takodje idu na E34, tacnije ja ih imam i jos uvek su na autu dok ih ne promenim ovim novim, pa pravim kombinaciju sa letnjim i zimskim gumama. Ako ti se svidjaju mozes ih uzeti bez bojazni pasu li ili ne.

showpicphpzk3.jpg

Link to post
Share on other sites

imam nesto slicno ali 17'

Hvala brate ali mnogo je 17"

Ove moje idu na E34 a ove koje ti pitas mora sa distanc. ali imas slicne koje takodje idu na E34, tacnije ja ih imam i jos uvek su na autu dok ih ne promenim ovim novim, pa pravim kombinaciju sa letnjim i zimskim gumama. Ako ti se svidjaju mozes ih uzeti bez bojazni pasu li ili ne.

showpicphpzk3.jpg

Ove sto sam pokazao su 16"i vidio sam na jednoj petici i bas mi se svidjelo

showpicnn.jpg

a ove sam vidio na nekom placu ,ali nije htio momak da ih skida.

Link to post
Share on other sites

i meni se ova felna vazda svidjala...ima jedna 5-tica u HN...cak sam i na e36 vidjeo u PG...pogledaj po vulkanizerima...ima onaj kod auto zete kod vezirovog...ako si iz Pg.. :kiss3:

[/quo

ovu peticu sam ja vidio u Baru. Ima u PG-u jedna trojka kupe tamo-plava sa ovim felnama stvarno joj lijepo lezi.

Znam da ih ima ali to sto sam ja gledao nije mi se svidjelo. Ima ih po placevima prema Budvi ali nece da ih skidaju.

Link to post
Share on other sites