Info o cenama


Recommended Posts

menjac polovan kosta oko 40-50e dobar...ruke mozda jos toliko...najbolje bi bilo da ako imas kanal ili neko od tvojih drugara ako ima kanal,pa polako da skidas menjac...a sta sve treba da se radi na zadnjem i prednjem trapu?

Link to post
Share on other sites

Samo Milan tarot na daljinu moze da vidi sta ti treba da menjas :prankster2:

U trap spadaju lezajevi, sileni, amortizeri, solje, kugle, spone,

trap da se pregleda pa da se vidi sta treba da se menja

Primera radi u lav autu je prednja kugla oko 1000 dinara, sa zamenom 2000

Ako recimo radis celu viljusku, dve kugle plus silen po viljusci pa puta dva to je oko 100e

Ako kupis dve dobre polovne viljuske za 30e i zamenis sam, onda te to kosta 30e

A menjac 40-50e, zamena isto toliko

Link to post
Share on other sites

Ma videcu koliko mogu da izvucem za njega,pa ako nadjem neki posao na jesen da uzmem neku dobru kocku ako ne onda cu da se zadovoljim domacom industrijom :S

Link to post
Share on other sites

Ma videcu koliko mogu da izvucem za njega,pa ako nadjem neki posao na jesen da uzmem neku dobru kocku ako ne onda cu da se zadovoljim domacom industrijom :S

cemu zurba sredjuj polako brate

ne mozes sve za mesec dana da uradis sta treba,jbg i ja bih odmah sve ali nemaaaaaa

Link to post
Share on other sites

Najkriticniji je motorni prostor limarije,videcu da dodjem veceras na banjicu da vidite ima li mu spasa.Najbolje bi bilo kad bi mogao sa neke druge kocke da navarim na ovu al to je opet buzevina.Menjac cu pokusati sam da zamenim,a za trapove cu morati kod Gorana.I to je sve sto treba da se radi...Mada bi ja zamenio i ruku i kapu posto se hvata kondenz ispod kape kad pada kisa.Necu jos uvek da ga prodajem zato sto ne bi imao sta drugo da vozim a s ovim parama sto sam skrpio mogao bi da doplatim za malo bolji krs :D

Link to post
Share on other sites

Najkriticniji je motorni prostor limarije,videcu da dodjem veceras na banjicu da vidite ima li mu spasa.Najbolje bi bilo kad bi mogao sa neke druge kocke da navarim na ovu al to je opet buzevina.Menjac cu pokusati sam da zamenim,a za trapove cu morati kod Gorana.I to je sve sto treba da se radi...Mada bi ja zamenio i ruku i kapu posto se hvata kondenz ispod kape kad pada kisa.Necu jos uvek da ga prodajem zato sto ne bi imao sta drugo da vozim a s ovim parama sto sam skrpio mogao bi da doplatim za malo bolji krs :D

pametan izbor

Link to post
Share on other sites

:blink: neznas nikog ko je auto sredio ? si to rekao

ko je sredio odmah kad je sve zamislio..pa nema se para da sredis auto u 2 dana realno

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...