DOmaca bolestija i tako to... pogledajte


Recommended Posts

moje selo lepse od pariza hahahah :dance3: :dance3: :dance3: a ovim indijancima bih oduzeo odma ova 2 bmw-a pa nek se ovako igraju sa necim drugim

Link to post
Share on other sites

moje selo lepse od pariza hahahah :dance3: :dance3: :dance3: a ovim indijancima bih oduzeo odma ova 2 bmw-a pa nek se ovako igraju sa necim drugim

Ja koliko sam ukapirao,decko koji je stavio na YT je isti koji je postavio i ovde,tako da je verovatno jedan od ta 2 BMW njegov.Izvini se decku :acute: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam ukapirao,decko koji je stavio na YT je isti koji je postavio i ovde,tako da je verovatno jedan od ta 2 BMW njegov.Izvini se decku :acute: :lol:

izvinjavam se za ono indijanci ali ovo je debilizam brate sta reci

Link to post
Share on other sites

Nije selo nego proslava 1. maja na nekoj vikendici, a ko voli on to i radi... I to cesce...

Jedno je voleti a jedno je otici u apsurd..

Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam ukapirao,decko koji je stavio na YT je isti koji je postavio i ovde,tako da je verovatno jedan od ta 2 BMW njegov.Izvini se decku :acute: :lol:

Hvala.

Link to post
Share on other sites

Vidi ovako momak, po meni je to totalno..hmm.. ruzno ponasanje! Ne postovanje prema sebi samome.. jer ti si zaradio za to parce gvozdja, jel tako? Pa zasto onda lomis i unistavas, jel to zaista zabavno? Ovo je bas besmisleno.. Elem.. Pokusavam da vas sad ne napadam komentarima i kazem zaista ono sto mislim, ali ovo sam jednostavno imao potrebu da te pitam.. Znam da ces se naljutiti, ali kad si vec ovde okacio, da se "pohvalis", onda i ocekuj kritike(koje mogu biti i pozitivne i negativne)..

http://img148.imageshack.us/i/jaracv.jpg/sr=1

Malo humora! :D

Link to post
Share on other sites