Licni interes ili nesto drugo???


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poticu, samo malo da te korigujem za godine, mislim da je sve bilo jos 1 god unazad :)

A to za srpska posla jemalo izlizano... Ljudi su svugde isti, vidjao sam ovakve stvari i kod drugih naroda, nismo mi toliko posebni.

I samo na ovo moram da odg

cak je forumu BMW klub Manija, stajalo da nas treba izbegavati. Zasto???

Na ovom forumu je stajala cenzura na pomen onog foruma, obrnuto nije... Konkretno ja sam zbog te cenzure tek nakon par meseci saznao za onaj forum tako da je bila efikasna...

Link to post
Share on other sites

u cemu je rezlika između Srba(pravoslavaca) na jednoj strani i svih vjera na drugoj.

uzmes 100 ljudi od svake vjere,svih uzrasta i ubacis u rupu,prvo ce oni jaki izgurati djecu,zene i starije ljude a onda ce oni odozgo organizovati i da ostali izađu....

ubacis 100 Srba u rupu,prvo ce najjaci pokusati da pobjegnu,drugi ce ih vuci nazad u rupu...ako neko i uspije slucajno da izađe pljunuce na one u rupi,reci ko vas jebe i ladno otici dalje....

Fantasticno. . .

Link to post
Share on other sites

kako kenjate, za medalju. evo ja sam srbin i ne pronlazim se u tom citatu.

ma ti si nas idol,svi cemo se ugledati na tebe....

Link to post
Share on other sites

bato izvini :preved:

kladio sam se sam sa sobom da ce ostati na onom jednom postu u kojem sam iznio svoje misljenje i viđenje kao neutralni posmatrac svega ovoga... ali gospodin 4x4 je morao reci ''kako on nije takav,a ostali ako su neka su''

Link to post
Share on other sites

Kakvo hvala za uvođenje u BCE, pa to je vaša obaveza a ne dobra volja.

Nije!!!

Nije Dire vredan ovolike pažnje a i Trkulja neće biti doveka na trenutnoj poziciji.

Bicu ja! I onda ste u istoj situaciji!!!!

__________________________________________________________

Ovo je tuzno! Kenjaza koja cepa obe strane!

Ja sam licno za primirje i medjusobnu saradnju!Sto je ocigledno ne moguce u srbiji i u narodu naseg mentaliteta!

Jer na kraju krajeva SVI mi smo ovde zbog BMW-a !!!

Bio sam na vasem zvanicnom skupu u LE i mogu reci da sam se bas lepo proveo...Sto nameravam i na sledecem vasem skupu!

Isto kao i vasi clanovi na nasem i buducim nasim skupovima(Ne gledajuci na vremenske uslove)

SSSS

Link to post
Share on other sites

Nije!!!

Bicu ja! I onda ste u istoj situaciji!!!!

__________________________________________________________

Ovo je tuzno! Kenjaza koja cepa obe strane!

Ja sam licno za primirje i medjusobnu saradnju!Sto je ocigledno ne moguce u srbiji i u narodu naseg mentaliteta!

Jer na kraju krajeva SVI mi smo ovde zbog BMW-a !!!

Bio sam na vasem zvanicnom skupu u LE i mogu reci da sam se bas lepo proveo...Sto nameravam i na sledecem vasem skupu!

Isto kao i vasi clanovi na nasem i buducim nasim skupovima(Ne gledajuci na vremenske uslove)

SSSS

Pa budi, neću se spuštati na tvoj nivo, pobedićeš na iskustvo.

Link to post
Share on other sites

ma to je samo potvrda za ucestvovanje na skupu ili cemu vec

a nama je receno da moramo da trazimo dozvolu od delte za koriscenje bmw loga

koju delta ne izdaje

Procitaj ponovo,ne znam kako si dosao do tog zakljucka!?!?

Link to post
Share on other sites

Napisao si da uvođenje u BCE nije vaša obaveza, pa ako ste krovna organizacija kako se deklarišete i mi ispunjavamo sve uslove onda jeste. Što se tiče nivoa mislio sam na poziciju da ti dođeš na mesto Trkulje i onda zbog svojih frustracija zezaš druge.

Inače cela ova svađa je zbog kompleksa nekolicine ljudi.

Nemamo mi toliko koristi od BCE da bi oni bili vredni ovolike pažnje.

Link to post
Share on other sites

Napisao si da uvođenje u BCE nije vaša obaveza, pa ako ste krovna organizacija kako se deklarišete i mi ispunjavamo sve uslove onda jeste. Što se tiče nivoa mislio sam na poziciju da ti dođeš na mesto Trkulje i onda zbog svojih frustracija zezaš druge.

Vidi,nemam frustracije niti volim da svoj bes ispoljavam na nekom drugom..Vec na macoli i buretu!

Inače cela ova svađa je zbog kompleksa nekolicine ljudi.

Nemamo mi toliko koristi od BCE da bi oni bili vredni ovolike pažnje.

Na ovo nemam komentar jer svako ima svoje shvatanje situacije... I svako ima svoja protekla iskustva na oba foruma!

Link to post
Share on other sites

kao da gledam forum nekih tinejdzera majke mi,ajde uskladite odnose raspravite na miru uzivo svi ako treba se skupimo a ne ovako mozete do sutra

Link to post
Share on other sites

Tacno je da je sajt kluba promenjen po dogovoru , ali forum je jos na staroj adresi www.bmwclubserbia.com

I moje misljemje je da je to ne ovlasteno koristenje intelektualne svojine.

TVOJE MISLJENJE JE OBICNOG LAIKA.NE OVLASCENO KORISTENJE INTEL. SVOJINE JE SAMO AKO NEKO ZASTITI SVOJE IME ILI ZNAK ,STO ZNACI MORA PISMENO DA PODNESE ZAHTEV I DA DOBIJE RESENJE O ZASTITI ZNAKA ILI IMENA .TAKO DA NE VERUJEM DA JE OVDE NEKO TO URADIO.TAKODJE I KORISCENJE BMW LOGO-A,AKO NIJE GENERALNI UVOZNIK ZASTITIO IME I ZNAK MOZE DA GA KORISTI KO HOCE.

Link to post
Share on other sites

TVOJE MISLJENJE JE OBICNOG LAIKA.NE OVLASCENO KORISTENJE INTEL. SVOJINE JE SAMO AKO NEKO ZASTITI SVOJE IME ILI ZNAK ,STO ZNACI MORA PISMENO DA PODNESE ZAHTEV I DA DOBIJE RESENJE O ZASTITI ZNAKA ILI IMENA .TAKO DA NE VERUJEM DA JE OVDE NEKO TO URADIO.TAKODJE I KORISCENJE BMW LOGO-A,AKO NIJE GENERALNI UVOZNIK ZASTITIO IME I ZNAK MOZE DA GA KORISTI KO HOCE.

uzmi malo prelistaj zakon ;)

Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam,a znam dovoljno,da nije raznoraznih igrica mi bi smo odavno bili registrovani!!!!

Neko rece za dve godine postignuto vise nego za svo vreme naseg postojanja...racuna li neko da je sve to poteklo bas odavde,a tamo samo nastavljeno?????

Sve ovo je kao da si ti imao ribu,ali si je cuvao za sebe,a neko ti je mazne i pokaze je ljudima...dzaba se ti posle bunis jer ko pre ribi,njegova je...a niko ne zna da je bila tvoja mnogo ranije!!!

Tu se postavlja pitanje fer igre i postovanja.

Ako clanstvo u BCE treba da zavisi od jednog coveka,onda mi takvo i ne treba,ovde sam zbog ljudi sa kojima sam proveo super trenutke,okupljeni oko istog interesovanja,oko BMW-a!!!!

Slazem se da je dva kluba,u maloj Srbiji,previse za ozbiljaniji nastup van granica ali se ni pod kojim uslovima ne bih odrekao ni jedne tacke iz domena!!!! U svakom slucaju,BMW Club Serbia u potpunosti opravdava svoj domen jer skupove pravi u razlicitim delovima Srbije

Link to post
Share on other sites

to suki, sad me lomi, sad me imas tacno tamo gde si hteo :D

hehe necu legendo...

moramo jednom nekako na neko pivo i nesto ispod sača :preved:

mozda i ostali budu slijedili nas primjer :acute:

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Potom u 95%stvari sto je napisao ( da sada ne citiram sve sto je napisao), nisam ni ja za rasprave i ne sloge, ali ocigledno Dire ima jednu pricu pred vama, a drugu sa nama. On je uvek trazio taj domen (kao sto je i deo vasih clanova u ovoj temi, tipa pa prodajte in, izvucite korist itd...)

Nijednom nisam nikoga ogovarao, a ni govorio, tj. pisao ono sto nije tacno. Kaka si me pitao i ljudski zamolio da promenim potpis, rekao da cu videti i da cu razmislti, nisam ti sigurno rekao da cu ga skinuti (ima na prvoj strani u PM-ovima koja sam imao sa Diretom, da to ne zellim da uradim).

I ja kada sam dosao na ovaj forum, pokrenuo ekipu iz Nisa imao sam jednu viziju i video da se jedan dobar period oko godinu dana nije nista radilo, zatim smo se sastali, dogovorili za planove, podeli uloge i to je krenulo kako treba sa prvim vecim okupljanjem, marta 20-8. godine u Nisu.

Da smo bili minirani za neke stvari bili smo, sto od odredjenih ljudi, sto od drzavne administracije.

Poenta ove teme nije bila da se pojednici zabavljaju i pisu glupe postove, poenta je bila da ljudi upoznatu sa cinjenicama. Svako slovo u oba moja predhodna posta su cita istina, ljudi koje me dugo i dobro poznaju znaju kakav sam, tako da ovde nikome necu da se pravdam, ja sam samo hteo da od Direta dobijem odgovore koje sam mu postavio u mome drugom postu, a posle toga tema moze slobodno da se zakljuca.

Evo ga post

- Kojih mnogo razocaranih ljudi???

- Potu nemesaj u ovo, njemu svaka cast. To sto ste nas "uveli" u BCE, je i vama veliki plus, sta dobijamo clanstvom u BCE???

- Ljudi iz tih vodecih klubova nisu u BCE, jer za uzvrat od BCE nisu nista dobili, a bili su clanovi mnogo pre svih nas

- Drugi E-mail je poslat, jer ste nas vi zavlacili oko prijema

- Za titulu predsednika izvini, nisam znao da ti nisi predsednik

- Kada god smo pricali, tebi je, i samo tebi taj domen predstavljao trn u oku, a domen je licna svojina, kupljen je i placa se odrzavanje istog

- Stefi post nisam obrisao, a on zna i ko mu je obrisao isti. ( Evo ga i PM koji sam poslao Stefi Nisam ti ja obrisao post, ja sam dobio ulogu i zadatak da ti to napisem. Sto se mene tice, ja bih i na nasem i na vasem forumu stavi link prijatelji kluba.

Kontaktiraj Kick-a za to. Veliki i iskreni pozdrav.

- I sam znas da otpad nisam otvorio niti ga drzim ja, a uz to ja nikoga nisam naterao da nesto kupi od mene i nikoga nisam zeznao za bilo koji deo

- Moj potpis stoji na svim forumima na kojim sam clan, jer je to link do foruma naseg kluba (kao sto je i normalno)

- Vas forum nikada nisam blatio, moj potpis na istom stoji od septembra prosle godine, i sada vam je odjednom zasmetao. ZASTO??? Sto niste dobili domen??? Napisi razlog zbog cega ne smem da ga koristim???

- Kod Petosevica smo bili Pota, Eros, Miki, Milos, ti i ja. Ti si tu slagao za Deltu, dogovorili smo se d posaljemo zvanicno Poti dokumenta za BCE, da vidimo da pravimo zajednicki skup, a ti si i tu trazio da se promeni domen. Sto, sta je u domenu??? Napisi sta to mi nismo ispostovali sa tadasnjeg razgovora???

-Reci koja poruka, ja moje poruke cuvam i koje primam i koje saljem, okacicu je bez izvrtanja.

Nego odgovori na ova pitanja

-Sto ste se u APR registrovali kao BMW KLUB SRBIJA, kada vec znate da je nas domen takav?

-Sto si mi rekao da se treba da se obratimo u Deltu za koriscenje logoa i imena, i rekao si da si to tamo zavrsio za jedan dan, kada delta nema pravo da izdaje takve stvari

-Sto ste nas uslovljavali za clanstvo za BCE, da moramo da promenimo domen, kada to nije uslov

-Sto vam je moj potpis na forumu zasmetao posle pola godine.

Budi iskren i napisi istinu.

I ovaj link na makedonskom forumu, nije provokacija sa tvoje strane???

http://bmwpowermk.17...topic.php?t=129

zadnji post u topiku.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.