Licni interes ili nesto drugo???


Recommended Posts

Posto se prosle godine oformio drugi klub za koji zna vecina clanova (dosta nas su posetioci oba foruma i clanovi oba kluba), gledali smo, kada smo pravili 1. zvanicni skup da ih pozovemo, izgladimo odnose i vidimo da doprinesemo da se BMW promise u sto boljem svetlu, a i da klubovi i uprave istih pomognu sto vise clanovima. Na istom skupu sam se upoznao sa Potta 20 i Stefa 318 (odlicni ljudi) i dogovorili smo se oko saradnje.

Svi znate da je domen naseg kluba www.bmwclubserbia.com. Kada smo u APR-u ( agencija za privredne registe), hteli da registujemo klub kao BMW klub Srbija, nismo mogli, jer je vec postojao registovan klub (klub ljubitelja oldtimer-a), ljudstvo iz uprave kluba je odlucilo da se zovemo BMW Fan Club.

Kasnije kada se otvorio BMW klub manija, koji je kasnije promenio ime u BMW Auto klub, na odredjeni nacin uspeli su u APR-u da izdejstvuju i dobiju ime BMW klub Srbija. Da li su to uradili zbog vec razradjenog imena kluba i domena ili??? To ostavljam vama na razmisljanje.

Od onda pocinju problemi.

Kao uprava kluba poslali smo zvanicni e-mail BCE, da se raspitamo na koji nacin da postanemo njihovi clanovi.

Poslao sam e-mail, ispred uprave kluba poslao gospodinu Trkulji, predsedniku BMW Club Evrope

Postovani gospodine Trkulja,

Javljam Vam se iz Srbije ispred uprave BMW fan kluba. Moje ime je Ivan Stojanic i zivim u Nisu. Pre nepune 4 godine, tacnije 22.11.2006.godine kupili smo domen sa adresom www.bmwclubserbia.com i registrovali smo sajt koji do danas ima 3,123 clanova i dosta posecen i aktivan.

U agenciji za privredne registre 03.10.2008. godine registrovni smo kao Udruženje "BMW Fan Club" pod registarskim brojem 17745433, jer nismo mogli da se registrujemo kao BMW klub Srbija, jer je takvo ime postojalo ( receno nam je u agenciji za privredne registre da su se tako registrovali ljubitelji oldtimer-a), pa smo kao uprava kluba odluculi da se registrujemo gore navedenim imenom.

Tokom ove 4 godine postojanja pravili smo vise nezvanicnih okupljanja gde se skupljalo od 30 do 70 vozila. U Beogradu i Nisu imamo svake nedelje okupljanja gde dolazi od 10 do 20 vozila. Aktivno sa vise od 30 automobila svake godine kao klub posecujemo i manifestacije Tuning stiling i King of Europe. Nasa 3 clana aktivno ucestvuju na KOE manifestacijama (najpoznatiji je Bojan Kurbalija).

Takodje imamo i aktivnu saradnju i sa BMW klubovima u okruzenju, a posebno sa BMW auto klubom Hrvatske i BMW Club Bulgaria, koji ce nam kao gosti prisustvovati 1. zvanicnom skupu, koji oragnizujemo u septembru, tacnije 19. u Leskovcu ( grad na jugu Srbije).

1. zvanicni skup BMW fan kluba, imace sledeci program:

- 12,00 pocetak skupa

- 12,00 do 13,00 parkiranje vozila po modelima

- 13,00 do 14,00 razgledanje vozila

- 14,00 do 15,00 izbor najlepseg automobila po modelima ( e30, e34, e36,

e39, e60, X serija, ///M serija i oldtimera)

- 15,00 do 16,00 promotivna vožnja ulicama Leskovca

- 16,00 do 17,00 proglašenje pobednika od strane žirija ( žiri ce

sacinjavati 5 slucajnih ucesnika skupa) i urucenje pehara, plaketa

i zahvalnica

- 17,00 do 18,00 drift voznja na delu parkinga

- 18,00 do 19,00 druženje na parkingu i burnout i proglašenje pobednika u

burnout-u.

- 19,00 kraj skupa.

Kompletnu manifestaciju ce muzikom podržati DJ Predrag Tošic i

promoterke REDBULL-a.

Za sve ucesnike manifestacije Uprava kluba je obezbedila prigodne

pokone koji ce se sastojati iz sledeceg:

-Svaki auto na ulazu dobice nalepnicu kluba, majicu i ram za tablice sa

logom kluba.

Na skupu ce biti i standovi nasih prijatelja i sponzora na kojima ce nuditi

oprema za naše automobile ( svetlosne grupe, felne, auspusi, gume

itd.)

Za skup smo od svih nadleznih institucija dobili sve potrebne dozvole. Komplet finansiranje skupa smo podneli mi i nasi prijatelji i sponzori.

Da bi videli kako funkcionisemo, mozete nas posetiti na www.bmwclubserbia.com

Na slici imate kako ce izgledati i zvanicni flier za nas skup.

Shodno svemu navedenom, molim Vas da nam objasnite i posaljete na E-mail, sta nam je sve potrebno da bi kao klub postali punopravni clan BMW kluba Evrope i u skladu sa zakonima i propisima koristili ime i logo BMW-a.

Unared zahvalan ispred uprave BMW fan kluba Ivan Stojanić.

Isti nam je odgovorio da se obratimo BMW auto klubu Srbija, koji je zaduzen za prijem novih klubova u BCE. To smo i uradili, poslali smo zvanicno zahtev, da nam objasne i posalju sta sve treba da pripremimo. U toj komunikaciji radili smo zvanicno preko e-mail-a, a i privatno telefonom (najvise Potta 20 i Kick). Spremivsi sve papire nastaje prva ucena. Navodno moramo da promenimo domen i da se odreknemo istog. Na pitanje sto, odgovaraju nam da je to uslov od strane BCE i da navodno domen mora biti isti kakav je i naziv kluba.

Posto kao klub imamo odlicno saradnju sa klubovi Republike Bugarske i Hrvatske, a i licno se znamo sa njihovim celnim ljudima, pitali smo da li mora domen da bude kao sto je i ime kluba, odgovorili su da ne treba.

Sto nas je navelo na zakljucak, da opet nekome treba razradjen domen.

Uslovi su bili u fazonu sledece sedmice saljemo dokumenta za BCE, sta ste odlucili, menjate li domen i tako nekoliko puta. Uprava BMW Fan kluba je odlucila da zbog clanove ( kojima sigurno znaci uclanjenje u BCE), redirektujemo domen sa www.bmwclubserbia.com na www.bmwclub.rs i da zvanicni sajt kluba bude na domenu www.bmwclub.rs

Forum je ostao na istoj, tj. ovoj adresi. U nekoliko navrata sam se cuo i video sa ljudima koji sacinjavaju upravu BMW auto kluba, radi smirivanja napetosti i organizacije zajednickih skupova, sve u cilju promocije BMW u Srbiji. Svaki put mi je jedino predsednik(Dire) BMW auto kluba, trazio da promenim domen i da se istog odreknem. Nijedan put to nisam hteo da uradim, jer nista ne odlucujem sam, a stav uprave je da se isti ne menja. Sa istim covekom sam se nekoliko puta cuo telefonom i sedeo na picu, druzili se pricali, ali uvek se zavrsavalo sa tim sta cemo sa domenom.

U razgovoru sa predsednikom(Diretom) BMW AK Srbija, pitao sam ga kome da se obratimo za odobrenje koriscenja, logo-a i imena BMW. Isti mi je odgovorio da se obratim zvanicnom distributeri, tj. Delti i rekao kako je on to zavrsio kod njih za jedan dan.

Poslao sam i zvanican e-mail u Deltu, odakle nisam dobio odgovor, zvao sam telefon, rekli su da oni nisu zaduzeni za to. Poslali smo ispred uprave kluba i coveka zaduzenog za odnose sa javnoscu, kome su rekli da oni nisu nikome izdali takav dokument i da oni nisu ovlasceni za sve to... Sta dalje reci... Cemu sve to vodi...

Prosle godine nakon skupa u Leskovcu sam se registrovao i na forum njihovog kluba, jer sam to obecao Potta20 i na istom sam koliko toliko bio aktivan, skoro svakodnevno sam pisao po neki post.

Kada sam pre nekih 10 dana otisao na njihov forum, video sam da vi je potpis prepravljen, bez obavestenja, tj slanja PM-a ili e-mail-a. Izbrisan je potpis www.bmwclubserbia. I pre toga to je jedino radio predsednik BMW auto kluba(Dire). Cak u prici sa njim i sam mi je to potvrdio.

Napisao sam da mi se objasni sto je to uradjeno i oko 22,30 casova, Potta20 me je pozvao, izvinuo se i rekao da je greska sto mi nije poslao PM. Dogovorili smo se i zakljucali temu. ( ta tema je nakon par dana izbrisana, jer su tu i par clanova napisali svoje misljenje, koje ocigledno nekome nije odgovaralo). Ja sam edit-ovao potpis. Nakon dva dana dobijam PM od Direta sledece sadrzine

nesto ucini sa potpisom

nemoze ovako

odgovaram

Sto? I vasi clanovi na nasem forumu imaju link vaseg kluba.

Dire

link kluba verovatno imaju

i neki vasi imaju link kluba

vrlo dobro znas o cemu pricamo

vidi jednu stvar

mislim da sam ti rekao to jos onda na prvom vidjenju

u mojoj prici nema interesa, niti sam/smo ga kad imao/li

cini mi se da se tvoja prica pocinje razlikovati od moje u mnogome

pa mi na zadnjem vidjenju rece da si ti na vasem forumu od "vajkada", da si dao pare za registraciju i dizao isti

pa mi to malo privuce evo paznju

tvoja registracija na vasem forumu

Joined:

19-November 07

moja registracija na vasem forumu

Joined:

22-November 06

godinu dana kasnis zamnom ioako si jedan od onih koji digose taj forum

nevolim takve price, neznam cemu to

gledamo se u oci i lazemo

pricamo kao ljudi, dogovaramo i ostalo

a sluzimo se takvim stvarima

reci mi brate ko coveku: zanimaju me pare od ljubitelja i stavi tacku na to

nemoj mi vise pricati o ljubiteljstvu molim te

odgovaram

Ja sam dobijao napusavanja od svih na nasem forumu, jer su mi svi govorili o tebi lose stvari, nisam hteo da ih slusam, jer sam o tebi u pocetku stekao jednu sliku, a posle par lazi sto si mi izrekao ( regstracija u delti, nemogucnost clanstva u BCE sa starim domenom...), trudio sam da je ne promenim. Jasno mi je da je tebi stalo samo do domena, ako smatras da sam na forumu samo zbog prodaje delova, vise necu napisati ni jedan jedini post, niti cu ikome sta nuditi. Moj potpis je takav, ako nekoga vredjam, slobodno me banujte i izbrisite mi nick name.

Dire

vidis ovo, po je pravilo od kako je foruma

5. Zabranjeno je reklamiranje drugih auto sajtova.

Ako zelite da reklamirate svoj auto sajt, obratite se administratorima da biste se dogovorili oko razmene banera - da bi reklamiranje bilo uzajamno.

znaci moze se reci, krsi pravilo

niko nije osporio linkove tvojih clanova u potpisu, gde se nalazi link kluba

niti ko isti osporava tebi takav potpis

zamolicu te da skines ovaj sadasnji i postavis potpis koji su postavili i drugi tvoji

odgovaram

Nisam jedini clan na forumu koji je to postavio, a okomili ste se na mene. Prepravili ste mi potpis vise puta bez obavestavanja istog na PM ili E-mail, sto je opet krsenje pravila foruma. Ne zelim nikoga da vredjam, kao sto ne zelim da promenim potpis. Imam neko svoje dostojanstvo, ako je to problem, necu vise nista pisati i ugasicu nick name i obrisati sve tvoje teme i postove. Pozzzzzzzz

Zadjni PM Direta sam greskom obrisao, ali je priblizno sledece sadrzine

Necu nista sam da odlucujem, videcemo sta cemo sa tobom ovih dana, ali ti jedini koji ima potpis www.bmwclubserbia.com

Nakon svega, saznao sam da sam banovan na 10 dana.

U razgovoru sa ljudima koji vode forumi u upravi su BMW auto kluba u vise navrata sam predlagao postavljanje obostranih linkova, jednog foruma ka drugom, organizaciju zajednickih skupova. Ali ovaj postupak od strane BMW Auto kluba nije korektan.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I na kraju svega ovog, najvise me iznervirao taj ili ta koja je u Agenciji za privredne registre rekla da ne moze da se dobije naziv BMW klub, ili npr BMW klub Srbija ili BMW club Srbija itd. Se*u ti u APR-u kao foke, samo je pitanje da li ces naici na nekog ko hoce da uradi svoj posao ili nekog ko je do sada primao registracije i statusne promene samo preduzetnickih radnji i drustava sa ogranicenom odgovornoscu, pa kad naidje udruzenje gradjana pravi se pametan i odbije pod izgovorom "ne moze", a ustvari samo da ne bi radio svoj posao.

Link to post
Share on other sites

Ma treba opet da nas bombarduju..., ono jednom je bilo malo!!!

Link to post
Share on other sites

Kad bi samo znali koliko sam vremena proveo u APR-u... 4 puta mi vracaju statut da doradim da bi na kraju rekli da je po starom zakonu, a mesec dana pre toga je bio ok kad smo se upisali u APR. I jos jedna stvar se desila, skoro 2 meseca cekam promenu adrese kako bi dobili PIB, zvao sam XXX puta u BG gde su im informacije i kazu da mi je poslato na adresu kluba i kad sam na kraju poludeo i bio bezobrazan sluzbenica mi je potrazila br. tel. kako bi videla o cemu se radi pa da mi javi. Kroz 10ak minuta me zove i kaze nasla sam predmet, neko ga je sklonio na stranu i da joj kazem ime sluzbenice koja mi je govorila da je poslat... To je samo deo cimanja oko papirologije...

Link to post
Share on other sites

upravo stigoh sa puta

mnogo ljudi mi je javilo za pomenutu temu

u zadnjih pola sada

mnogo razocaranih ljudi u ovu tvoju pricu

pa da i ja neko slovo stavim u celu pricu

kad vec tako lepo pises i objavljujes poruke

DA NAGLASIM DA NISI SVE ISKOPIRAO I NALEPIO, IMA JOS TOGA sto si precutao ili ti nametno preskocio

Vezano za BCE,

neznam sta da kazem sem da to protumacim kao jedno veliko hvala sa vase strane sto vas uvedosmo u BCE i izadjosmo vam u susret

tj to je sigurno jedno veliko hvala Potti.

Sto se tice prijema u BCE, za to je potrebno dosta duze vremena nego vreme za koje ste vi usli u njega

Isto zahvaljujuci Potti

Navodis vodece ljude nekih klubova koji su nekad bili clanovi BCE, nevidim ih vise na spisku aktivnih klubova u BCE

Pominjes jedan mail poslat predsedniku BCE, dobijas odgovor koji te upucuje na nas

Pomeni i drugi mail koji ste slali u svetski BMW klub, kad vec pominjes

Predsednik BMW AUTO KLUBA SRBIJA nisam nikad bio iako me navodis kao takvog

Domen koji pominjes nikad nikome od nas nije trebao, niti ce kad trebati

ali sad cemo tu pricu malo da povedemo preko BCE o koristenju tog domena

(ako se ne varam, neko ga pominje kao licnu svojinu)

ALI JEDNU JEDINU STVAR ZNAM I ODGOVORNO TVRDIM A TO JE:

BMW AUTO KLUB SRBIJU SAM PODIGAO RADI LJUBITELJA BMW U SRBIJI A NE RADI BILO KAKVOG LICNOG INTERESA

JER STE DO TADA POSTOJALI SAMO VI, VI KOJI STE POJAM LJUBITELJSVA U SRBIJI VEZANO ZA BMW POCELI DA UBIJATE

masa ljudi je to spoznalo i pridruzilo se prici koja je brzo krenula

a sad se zapitaj zasto sam to uradio

a ja cu ti reci, pa obrisi to odmah

kao i stefinu poruku, pa mu se na PM izvinjavas, nisi kao ti to uradio, nego ti drugi rekao

a sta ste vi tada radili, banovali ljude radi objavljivanja imena majstora ili prodavaca ili necijeg broja telefona, citali i brisali tudje privatne poruke

da se ne ugrozi necije uzimanje para

VASA CELA PRICA TJ KLUB OD PRVOG DANA POSTOJANJA ZASNOVANA JE NA LICNIM INTEREESIMA, TJ NA KESHU, NA RAZRADJIVANJU NECIJEG POSLA

pa da ne pricam detalje (npr. majice sa neta i slicno...)

NICIJI KLUB JA NISAM RUSIO KAD SAM OSNIVAO OVAJ.

COVECE OSNOVAO SAM KLUB ZA LJUBITELJE BMW, NISTA VISE

masa ljudi zna o cemu pricam, tako da o postenju nemoramo vise

druze, ja sto imam sve vezano za BMW poklonim nekome, neni ne treba a nekom znaci

ja se bavim svojim poslom dugi niz godina i bavicu se njim i dalje, ne treba mi to na na konto kluba i foruma uzimam nekome pare

ja nisam otvorio otpad kad sam usao u pricu sa klubom,

JA SAM JURIO ZA EVROPOM, ZA VISIM CILJEVIMA KLUBA CIJI SAM CLAN

Sto se tice potpisa na nasem forumu, niko nije osporio koristenje potpisa koji koristi predsednik tvog klub i jos neki pojedinci

A sad sam definitivno siguran zasto si do sada koristio i forsirao potpis koji nazalost na nasem forumu nemoze da se koristi

SAMO DA BI NABLATIO NAS KLUB I FORUM,

drugi cilj ne vidim

prica se moze izvrtati pojedincima koji ce je prihvatiti takvu kakva jeste

ali prava prica je jedna pa je jedna,

kao sto ste imali na umu da svojim clanovima prezentujete pricu sa BCE karticom, pa dodje na BCE kartici BMW Auto Klub SRBIJA

kad vec objavljujes ste to sto objavljujes, pa objavi sta smo ste dogovorili kod Petosevica u kafani ;) nas 6 prisutnih tada ;)

sad bas gledah u svoje poruke, jbg ja ih brisem, ne objavljujem ja to i zloupotrebljavam

al krivo mi sto nemam onu jednu od tvojih koju si mi poslao, al nebitno...

bilo bi nekom zanimljivo da je cita.

nemogu sve do detalja odgovoriti i napisati, jer veruj mi premoren sam

tako da za dalje neki sledeci put

Link to post
Share on other sites
' date='05 April 2011 - 11:21 PM' timestamp='1302037682' post='153969']

Kroz 10ak minuta me zove i kaze nasla sam predmet, neko ga je sklonio na stranu i da joj kazem ime sluzbenice koja mi je govorila da je poslat...

jbt, zaboravih za to

moja 10ogodisnja cerka radi u APR, pa je ona to sigurno uradila

Pa napisi kako pljujete Direta na sva zvona, isto kao i BMW Auto Klub SBRIJA

Link to post
Share on other sites

Dire po tvojoj prici svi smo mi ovde zbog para,a samo si ti taj ljubitelj,to si rekao i za mene i Milosa,ajde sad kad je tako reci mi gde su te nase zaradjene pare,da se bar i ja malo u zivotu provedem,da odem na more na koje davno nisam bio,ili bilo sta sto se radi parama

Link to post
Share on other sites

- Kojih mnogo razocaranih ljudi???

- Potu nemesaj u ovo, njemu svaka cast. To sto ste nas "uveli" u BCE, je i vama veliki plus, sta dobijamo clanstvom u BCE???

- Ljudi iz tih vodecih klubova nisu u BCE, jer za uzvrat od BCE nisu nista dobili, a bili su clanovi mnogo pre svih nas

- Drugi E-mail je poslat, jer ste nas vi zavlacili oko prijema

- Za titulu predsednika izvini, nisam znao da ti nisi predsednik

- Kada god smo pricali, tebi je, i samo tebi taj domen predstavljao trn u oku, a domen je licna svojina, kupljen je i placa se odrzavanje istog

- Stefi post nisam obrisao, a on zna i ko mu je obrisao isti. ( Evo ga i PM koji sam poslao Stefi Nisam ti ja obrisao post, ja sam dobio ulogu i zadatak da ti to napisem. Sto se mene tice, ja bih i na nasem i na vasem forumu stavi link prijatelji kluba.

Kontaktiraj Kick-a za to. Veliki i iskreni pozdrav.

- I sam znas da otpad nisam otvorio niti ga drzim ja, a uz to ja nikoga nisam naterao da nesto kupi od mene i nikoga nisam zeznao za bilo koji deo

- Moj potpis stoji na svim forumima na kojim sam clan, jer je to link do foruma naseg kluba (kao sto je i normalno)

- Vas forum nikada nisam blatio, moj potpis na istom stoji od septembra prosle godine, i sada vam je odjednom zasmetao. ZASTO??? Sto niste dobili domen??? Napisi razlog zbog cega ne smem da ga koristim???

- Kod Petosevica smo bili Pota, Eros, Miki, Milos, ti i ja. Ti si tu slagao za Deltu, dogovorili smo se d posaljemo zvanicno Poti dokumenta za BCE, da vidimo da pravimo zajednicki skup, a ti si i tu trazio da se promeni domen. Sto, sta je u domenu??? Napisi sta to mi nismo ispostovali sa tadasnjeg razgovora???

-Reci koja poruka, ja moje poruke cuvam i koje primam i koje saljem, okacicu je bez izvrtanja.

Nego odgovori na ova pitanja

-Sto ste se u APR registrovali kao BMW KLUB SRBIJA, kada vec znate da je nas domen takav?

-Sto si mi rekao da se treba da se obratimo u Deltu za koriscenje logoa i imena, i rekao si da si to tamo zavrsio za jedan dan, kada delta nema pravo da izdaje takve stvari

-Sto ste nas uslovljavali za clanstvo za BCE, da moramo da promenimo domen, kada to nije uslov

-Sto vam je moj potpis na forumu zasmetao posle pola godine.

Budi iskren i napisi istinu.

I ovaj link na makedonskom forumu, nije provokacija sa tvoje strane???

http://bmwpowermk.17.forumer.com/viewtopic.php?t=129

zadnji post u topiku.

Link to post
Share on other sites

pa dobro...ja ne vidim u cemu je sada problem...zalosno je sve to oko papirologije, al i to se zavrsilo...nije vazno kako se zovemo, vazno je valjda da se druzimo :)

e da....uf sto ne volim kada se neko mnooogo pravda i mnogo neku stvar naglasava i potencira...ko se mnooogo pravda mora da je nesto zgresio...:)

Link to post
Share on other sites

Pratim oba foruma, nisam clan ni jednog kluba !

Necete daleko ovako stici... jednu stvar znajte, bez Direta cete tesko u BCE !

Ono sto mogu da kazem je da je ova podela zesce smaranje, da je jedna te ista prica podeljena u dve boje (plava i siva) takodje zesce smaranje kao sto je i svaka podela u ovoj nazovi drzavi smaranje pa tako i dva foruma sa identicnom tematikom i zajednickim ucesnicima. Nije mi samo jasno, zasto ne mozemo da se izdignemo iznad toga i tako damo licni primer. Ali ne, licno zadovoljstvo ili dostojanstvo je jace od bilo cega. Dakle, prvo JA a onda svi ostali... klasicna srpska prica koju srecemo svaki dan na ulici, u saobracaju, na poslu, u komsiluku i na forumu.

E pa dok je tako i svima nama ce biti ovako. Dok god smo sami sebi na prvom mestu i dok nas zabole lakat za drugog pored sebe bice i podela i guzvi u saobracaju i lopovlukai losih vibracija u narodu.

Mozda sam ja debil ali mi jedna stvar nije jasna. Zasto im ne date domen? Ako cemo pravo vise su uradili i postigli za dve godine nego vi za sve vreme vaseg postojanja. Kao sto rekoh, znajte dok god je Trkulja CEO u BCE, Dire ima bezuslovnu podrsku. Na kraju krajeva istrgujte sa tim domenom na bilo koji nacin, prodajte im ga na kraju krajeva ili trazite neku beneficiju... Uzajamni kompromis je dogovor koji kucu gradi !

Iskrena zelja mi je da budemo pod istim krovom !

Link to post
Share on other sites

DOMEN??? Opet domen Vuce. Ja sam prvi predlagao zajednicke skupove i linkove, jos kada je osnovan BMW klub Manija. Zvao sam Direta i to mu predlozio. Dire se navodno ne seca tog razgovora. Zvao sam ga i pitao da postavimo obostrane linkove, nije hteo, cak je forumu BMW klub Manija, stajalo da nas treba izbegavati. Zasto???

Mi smo i bez BCE funcionisali, ali smo zbog clanova hteli da udjemo, ali ne ide da nas neko zeza. Nisam klinac od 15-16 godina, vec zreo covek, koji nije glup i dobro moze da shvati stvari oko sebe.

Link to post
Share on other sites

znam, sve to kazu, to je breme koje moram sam nositi...

:)

ma samo se ti zezaj...nemas pojma kada sam ozbiljna a kada se zezam... :)

negoooo....bice ovde materijala Manojlovicu za ono sto smo se dogovarali...samo sto, ti ces pisati imena a ja negativne komentare...da ne budem uvek ja kriva za sve...samo steta, ti neki clanovi nisu cesto ovde, nece procitati :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.