Recommended Posts

' date='06 April 2011 - 01:40 AM' timestamp='1302046078' post='154049']

Lepo lepo :) zajebana neka boja

Oh hvala,prosle godine je farban pa sam trazio neku malo drugaciju nijansu zeljene :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

dobra,samo mi oni ramovi za tablice bas bodu oci...

jbg kad sam je registrovao usao sam u prvu prodavnicu auto delova i kupio

moram to poskidati i ofarbati ih u crno :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Odlicna je!

Ja bih samo sedista na dubinsko i ima bombona da bude!

Otrcano pitanje, ali... koliko je izasla registracija. Znam za online kalkulatore ali malo malo pa ne bude tacno.

Druga stvar me zanima, kakav je automobil po kvalitetu, trajnosti? Desavaju li se nekakvi kvarovi i koji? Koliko je skuplje odrzavanje u odnosu na e30 (odokativno)? Nisam hteo da poredim sa e34 jer koliko znam ona je skuplja dosta od e30, a za e30 otprilike znam cene tih potrosnih materijala.

Koliko 3.5l trosi, je li i on oko 17 po gradu, oko 13 na otvorenom?

Link to post
Share on other sites

Odlicna je!

Ja bih samo sedista na dubinsko i ima bombona da bude!

Otrcano pitanje, ali... koliko je izasla registracija. Znam za online kalkulatore ali malo malo pa ne bude tacno.

Druga stvar me zanima, kakav je automobil po kvalitetu, trajnosti? Desavaju li se nekakvi kvarovi i koji? Koliko je skuplje odrzavanje u odnosu na e30 (odokativno)? Nisam hteo da poredim sa e34 jer koliko znam ona je skuplja dosta od e30, a za e30 otprilike znam cene tih potrosnih materijala.

Koliko 3.5l trosi, je li i on oko 17 po gradu, oko 13 na otvorenom?

mene je izasla 30 000 sa novim tablama i saobracajnom,ali zato sto se vodi na 2.0 :pleasantry:

a da je bilo na 3.5 bila bi oko 50 000.

Automobil je po kvalitetu vrh,ja licno sam imao problema samo sa servo pojacivacem kocnica i na ovoj sedmaji i na prosloj koju sam imao,osim toga nista,cak i trapovi solidno dugo odolevaju ovim nasim mocnim putevima,a motori 3.0 i 3.5 su neunistivi(da ne pominjemo 5.0 v12 :wub: )

Troskovi odrzavanja su od prilike isti kao za e34,imao sam ih 4 pa mogu da uporedim,jedino sto je malo teze naci delove za e32 moras malo da se potrudis,eto tako :ph34r:

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na komplimentima,stvarno sam je sredio od glave do pete,sto se kaze,e ne bi je dao ni za sta na svetu :preved: jos samo da nadjem kozuru da metim i propas' ima da bude :dance3:

Link to post
Share on other sites

mene je izasla 30 000 sa novim tablama i saobracajnom,ali zato sto se vodi na 2.0 :pleasantry:

a da je bilo na 3.5 bila bi oko 50 000.

Automobil je po kvalitetu vrh,ja licno sam imao problema samo sa servo pojacivacem kocnica i na ovoj sedmaji i na prosloj koju sam imao,osim toga nista,cak i trapovi solidno dugo odolevaju ovim nasim mocnim putevima,a motori 3.0 i 3.5 su neunistivi(da ne pominjemo 5.0 v12 :wub: )

Troskovi odrzavanja su od prilike isti kao za e34,imao sam ih 4 pa mogu da uporedim,jedino sto je malo teze naci delove za e32 moras malo da se potrudis,eto tako :ph34r:

E da potrosnja po gradu jeste od 17 do 20L (bar za matika)

a na otvorenom moze da se spusti i na 11,12 ako vozis penzionerski,ja bi ti je toplo preporucio to je prava ladja na putu,bas za uzivanje,a moze i da potegne dobro kad treba :D

Link to post
Share on other sites

ja bi ti je toplo preporucio to je prava ladja na putu,bas za uzivanje,a moze i da potegne dobro kad treba :D

raduju me tvoji odgovori :dance3:

i verovao sam da je itekakav kvalitet :acute:

ovo "potezanje" me je najvise brinulo, pogledam na netu audi100 2.8 i e36 330 ili 335 i ovaj ga satre (audi bmw-a) i tu sam se zabrinuo, reko da ne kupim krmacu :angry:

ondah se setio lenje 520 90kw i u vrag, reko mozda je i bmw kao mecka :blink:

medjutim, sumnjam u to, bmw je uvek bio ostriji u ubzanju (po mom shvatanju)

Link to post
Share on other sites

raduju me tvoji odgovori :dance3:

i verovao sam da je itekakav kvalitet :acute:

ovo "potezanje" me je najvise brinulo, pogledam na netu audi100 2.8 i e36 330 ili 335 i ovaj ga satre (audi bmw-a) i tu sam se zabrinuo, reko da ne kupim krmacu :angry:

ondah se setio lenje 520 90kw i u vrag, reko mozda je i bmw kao mecka :blink:

medjutim, sumnjam u to, bmw je uvek bio ostriji u ubzanju (po mom shvatanju)

Nista ne brini,imao sam ja pre par godina Audi 100 c4 2.8 i veruj mi da je dosta kilaviji od e34 525 ili 530 (posto su u klasi) i losiji za voznju,a za 735 je komentar suvisan :wink2:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...