Sign in to follow this  
[kick]

M3 Pickup e92

Recommended Posts

BMW M3 pickup – 420 konjskih snaga i 450 kg tovarnog kapaciteta, premijerno prikazan 1. aprila 2011. na stazi u Nürburgringu.

p90074725zoom.jpg

p90074727zoom.jpg

p90074728zoom.jpg

p90074729zoom.jpg

p90074734zoom.jpg

p90074735zoom.jpg

p90074746zoom.jpg

p90074747zoom.jpg

p90074748zoom.jpg

p90074749zoom.jpg

Nisam video nista ruznije ,bruka i sramota da tako upropaste ovakav auto :(. Osudio bi ih ko cecu na kucni pritvor.

HA haaa pa sta da tovarim u njega 450 kg znaci samo 9 zene po 50kg da bacis pozadi i da teras :e30:

Ovo je verovatno namenjeno za Australijsko trziste. Neka se neko seti emisije Top Gear.

Nije namenjen australijskom tržištu, napravljen je jedan iz zezancije, nije džabe predstavljen PRVOG APRILA :)

E od ovoga mi je muka. Sad je po meni SRAMOTA imati klasičan e92. Kad od njega naprave pikap za svinje itd.

Interesantno.

lakse bi preziveo da su napravili s prednjom vucom nesto nego m-a pickupa....

Ja ne znam u cemu je problem sa pick up-om? I ja pravim kocku pick up, treba mi za posao i JBG! Bice dobar fazon jer radim bmw delove..

paprikar ... covek koji radi od jutra do sutra , zivo posteno i gleda da izadje na kraj sa drzavom ... mozda je bolje biti GEJ ili starleta ... muska kurva ??? ... eee klinci klinci , koje "iskrivljene" vrednosti vi imate ...

ne znam da li i zasto si se pronasao u paprikaru, auto je za paprikare, verovatno za te postene kojima treba isecen m3, da i verovatno za te sto se bore protiv 'usrane' drzave.. Za klinac, hvala, nisu me dugo tako zvali.

starlete nisam pominjao tkdj, a pederi, vidim da ti prvo oni padaju na pamet.. ni to ne znam zasto..

paprikar ... covek koji radi od jutra do sutra , zivo posteno i gleda da izadje na kraj sa drzavom ... mozda je bolje biti GEJ ili starleta ... muska kurva ??? ... eee klinci klinci , koje "iskrivljene" vrednosti vi imate ...

http://www.svet.rs/planeta/apsolutno-fensi-telefonski-razgovor-dve-podgoricanke

Ja licno ne mogu da verujem da je ozbiljna kompanija kao sto je BMW ulozila novac i vreme da razvija ovako nesto. Znali su sigurno da sa njim nece imati komercijalni uspeh, pa se pitam zasto su ga uopste pravili. Nesto mi deluje nestvarno da precizni i stedljivi Nemci nisu imali pametnija posla. Ali dobro, progutali smo i to nekako :unsure:

Sign in to follow this