gde u beogradu mogu da repariram servo pumpu


Recommended Posts

drustvo zanima me sledece. kajiseve sam zamenio ali i dalje imam zvuk pri okretanju volana u mestu..kao da struze negde..mislim da je pumpa serva u pitanju, lezaj ili nesto tu..znate li gde u beogradu mogu da repariram servo pumpu? ko to radi i za koliko para od prilike?

Link to post
Share on other sites

ulja sad ima kad sam dosuo pola litra, zvao sam servis jedan i objasnio o cemu se radi, odma su rekli da je pumpa. remont je 10500kinti. inace zimus sam ostao skoro bez ulja u pumpi i dok sam provalio,posle sam nalio ali je bilo kasno

Link to post
Share on other sites

servo pumpu sam reparirao i opet ista desavanja, krci dok motam volan u mestu kao da grebe..e sad ne znam sta je u pitanju, ali idem sutra opet kod njih zvao sam ih?

do cega je sta mislite?

sta da ih pitam: koje su ulje sipali posle reparacije, dal su menjali kuciste ili ne, i sta su menjali odnosno servisirali uopste?

koje ulje ide u moj model 325tds iz 97 godine? ima li neko semu servo pumpe, zanima me kako izgleda uopste i ocu da mi zaokruzi sta je menjao?

Link to post
Share on other sites

ja imam slican mozda i isti problem,pa da neotvaram novu temu.

Kod mene pusta ulje taj servo,nije puno,ali vidim poneku kapljicu i posle 1000km falilo mi je oko 150ml ulja,cuje mi se na leru kao da zuji nesto i kad dodam gas samo malo od lera do 1500obrtaja cuje se to blago zujanje,preko toga se necuje.

Dal da menjam il da repariram taj servo,sta je bolje,a sta skuplje,ili da nediram nista,dokle ce moci ovako?

Link to post
Share on other sites

Imas lezaj u samom vratilu volana,on hoce da osusi vremenom i javlja se zvuk u volanu kad polako namotavas,ako brzo motas ne cuje se jel tako??

Link to post
Share on other sites

ja imam slican mozda i isti problem,pa da neotvaram novu temu.

Kod mene pusta ulje taj servo,nije puno,ali vidim poneku kapljicu i posle 1000km falilo mi je oko 150ml ulja,cuje mi se na leru kao da zuji nesto i kad dodam gas samo malo od lera do 1500obrtaja cuje se to blago zujanje,preko toga se necuje.

Dal da menjam il da repariram taj servo,sta je bolje,a sta skuplje,ili da nediram nista,dokle ce moci ovako?

proveri dal imas ulja u posudi ako je vise od pola dobro je..ako ima manje onda se moze cuti. ja sam reparirao pumpu i sad radi kako treba..

Link to post
Share on other sites

proveri dal imas ulja u posudi ako je vise od pola dobro je..ako ima manje onda se moze cuti. ja sam reparirao pumpu i sad radi kako treba..

pa znam ja da prestane da se cuje kad dolijem ulje,ali to opet nije kraj problema.

Pitanje je dal da menjam ili repariram servo i koje su cene?

Link to post
Share on other sites

ja sam repirao za 10500 u zemunu servis radovic..a da menjas, ne znam ako bas imas love zasto da ne i ja bi kupio novu da sam u mogucnosti, al pritisle svadbe i veselja pa se nema kud

Link to post
Share on other sites