Recommended Posts

E ovako,malo pre sam isao da pogledam jednog 323,moze da se uzme za male pare,spolja nije los samo je matirao

a drugar koji ga je pre par dana detaljnije zagledao kaze da je truo patos skroz,e sad meni je limarija totalno

nebitna,uzeo bih ga da rascerupam sta mi se svidja a ostalo otpad :)

Ima Alpina 15 felne,fabricka Rekaro sedista,prednji BBS spojler sa maglenkama,menjac sa 5 brzina......

E sad,da li se isplati ubacivati taj motor(registracija,potrosnja..) ili da se proda motor i da stavim m20b20,

da li neko ima iskustva sa tim motorom,kako se ponasa na plin,da li zeza K-glava......

Link to post
Share on other sites

ima jedan lik u futogu, zaboravio sam kako se zove, ima vise komada e21 kazu da je doktor za bmw, cak sam cuo da koliko ih voli da u jednom spava

Link to post
Share on other sites

ima jedan lik u futogu, zaboravio sam kako se zove, ima vise komada e21 kazu da je doktor za bmw, cak sam cuo da koliko ih voli da u jednom spava

Spava? To do sada nisam cuo. Razumem sve i ljubav ali toliku..

Link to post
Share on other sites

kako nemaju veze kad imaju, kupim kod njega za male pare i preprodam na kvantasu za duplo vece pare, onda od tih para platim njemu limariju za prikolicu i ostanemi jos toliko para da zivim solidno jedan mesec

Link to post
Share on other sites

:blink: :D

znam ja jos jednog sto voli toliko bmv,ali koliko sam ja upoznat,on voli sami i iskljucivo bmw i nikako ne mesa krastavce i zelenis u posao,sa moje tacke gledista,ne moze svako da radi sve,i pravi majstor je onaj koji je posvecen iskljucivo svom poslu i onome sto zna,od svastarenja nema leba :preved:

Link to post
Share on other sites

ima on u njegovoj supi od garaze neki kovacki alat, mozda pravi potkovice i zakiva na konje :blink:

u ovakvoj srbiji uspevaju samo snalazljivi

Link to post
Share on other sites

bas steta sto ovo propada. nema ih puno, pogotovo sa alpinama i sport sedistima. pretpostavljam da ima i servo... napolju moze da vredi puno a kod nas "ni po lule duvana". jbg.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Prvo da uzmem ovaj 323,da vidim sta i kako pa onda moze motor,ako ga ne prodas do tad cimacu te :)

ne vadi taj motor druse,to je dragulj,ja to nikad ne bih uradio..a bmw jw ekstra ocuvan,bar tako na slkama izgleda

Link to post
Share on other sites

Pa na oko koliko sam ja zagledao po polu mraku je ok,prethodni lik sto je gledao mi je rekao da je patos truo skroz,a za motor se jos predomisljam,nemam nikakva iskustva sa tim motorom svi mi kazu da trosi kao retardiran i da zeza k-glava,nemam pojma nisam vise pametan,ako se ispostavi da je dobar motor ostavljam ga,bolje da mi trosi malo vise i da dam drzavi 100e vise za registraciju nego da se zeznam pa naletim na neku grobinu od m20 b20 :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Konacno dosao lik iz Svajcarske,2 meseca cekam kao debil,ladno lik ne moze da nadje kljuceve :angry:

Malo ga pogledao detaljnije,koliko to moze spolja,150000km na satu,kaze da ga je on dovezao iz Svice i da stoji 5god,unutra kao nov a pozadi ventilirajuci diskovi :yahoo: kad nisam pao na dupe :D

24072011358.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites