Recommended Posts

Javice mi se lik za dan-dva,do nedelje je u Srbiji,ostalo samo da se usaglasimo oko cene <_<

Moze li da se skine k-glava i da se stavi ubrizgavanje od 2.5,ne znam koja je razlika u odnosu na e30 323.

Link to post
Share on other sites

Da nisam farbao moj auto prosle godine,uzeo bih ovaj 323 i njega sredio,ovako me mrzi da se cimam,mozda kad bih moj prodao ali to je malo tezi slucaj,kad vidim koliko su pale cene....

Link to post
Share on other sites

To su vec novi momenti,ja sam mislio da ce bas na plin da zeza k glava.

Ja sam vozio 5 gogina e21 318i na plin. Savrseno je radio na plin. Obrnuo sam oko 90 000 i nikad problema nisam imao. Na -20 je palio na zub, plin. K glava ti rasporedjuje benzin po diznama a plin je sasvim nezavisan jer uzima vakuum sa usisne grane.

Link to post
Share on other sites

Ne postoji gori auto za plin od k glave, glava neće da zeza na plin ali će plin da sjebe k glavu namrtvo.

prvo je osusi ko bure a posle par detonacija pokrivi sve da se moze iskoristiti jedino kao teg oko vrata prilikom skakanja u dunav.

Link to post
Share on other sites

Da li ce je osusiti, verovatno ako stalno vozi na plin (kao ja). Treba povremeno prebaciti na benzin ali ako vec K glava ne valja kakve ima veze. Sto se tice detonacija, kad se dobro nasteluje nece ih biti.

Link to post
Share on other sites

Kod mene na 315 je kecev karburator(prethodni vlasnik nije uspeo da ga natera da radi na plin sa njegovim karbom),2god mi nije radila benz pumpa i palio je na plin po najvecim minusima opusteno,kad sam kupio pumpu ja sam mislio da ce da plane,medjutim radi normalno kao da sam svaki dan prebacivao na benzin :lol: ovi iz Zastave kad ga naprave.... :prankster2:

Koliko sam ja uspeo da skontam jedina razlika izmedju e21 323 motora i istog u e30 je ubrizgavanje,mislim da je cak ubrizgavanje od m20b20 a ne 2,5,da nisam nesto pobrkao?

Link to post
Share on other sites

sa venturijem nije bitanje da li ce ih biti vec koliko ce ih biti. sad, da li si ti to spreman da priznas ili ne je druga stvar.

licna iskustva, nista drugo.

Link to post
Share on other sites

Kad ste vec kod detonacija,ja sam na mom autu cuo samo jednom i to kod majstora kad je pobrkao kablove od svecica :)

A oko laganja si skroz u pravu,ovaj lik sto treba da uzmem auto od njega kaze "Nemam pojma,razmisljao sam da ga sredim pa da ga prodam u Svajcarskoj" Da je nekad nesto mislio o tom autu ne bi ga parkirao na travu 5god,makar bi ga stavio na beton i na panjice.....

Link to post
Share on other sites

Dok se ne uveris ne mozes nesto tvrditi. Ne znam ciju si frazu naveo ali malo je uvredljiva i spamujemo temu tako da se iskljucujem iz daljih komentara. poz

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...