Recommended Posts

ljudi kupujem e 36 318tds karavan pa mi hitno treba neko iz nisa zbog saveta pozeljno ko ima tds///hitnoooooooo/moze i poruka 0604547986

Link to post
Share on other sites

posedovao sam jedan model pre 6-7 godina , i to bas karavan , nisam odusevljen bas , u principu je ok autic , al mislim da je ono preteska sasija za onako mali motor , i to mu smeta

Link to post
Share on other sites

hvala ljudi ija se premisljam dosada sam vozio samo benzince i iskljucivo bmw pa sad neznam kako da pogledam motor a to je u beogradu auto je na slikama i po recima vlasnika sasvim ok ali 318dts NEZNAM.ima automatsku klimu i spolja i unutra je odlican pa sam mislio ako ga ima neko u nisu da pogledam kako to treba da izgleda

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ako vec uzimas bmw dizela starije proizvodnje mnogo ti je bolje da uzmes neki obican dizel,nego turbo dizel,posto njihovi stariji motori ne podnose mnogo turbinu,ja sam u moj dizel ubacio samo turbo klipove i na taj nacin ga ojacao,a turbina bi ga uporopastila posto vremenom mnogo ode motor,mislim to je moj savet,ti razmisli sta ti najvise odgovara pa odluci :rolleyes:

Link to post
Share on other sites