Sta je potrebno od dokumenata za Crnu Goru???


Recommended Posts

kao sto sam u naslovu napisao, trebam ovih dana da putujem u cg, pa mi treba info o dokumentima, ono, jel treba zeleni karton, medjunarodna dozvola i te stvari, za licnu kartu vec znam.............

Link to post
Share on other sites

I vodite racuna ima presretaca Mercedesi A klase i golfovi IV. Mene crna A klasa zaustavila pre par meseci...

sivi pasat b6 u kanjonu morace

Link to post
Share on other sites

Isto i mene tu od Pg prema kanjonu.

to im je republicka policija i znaju biti nezgodni, uglavnom natripovani likovi. Evo tablica sa sivih pasata i pazite ih se. PG BS 655, PG BR 482, NK AL 219, NK AB 382, NK AC 827, ZB AB 069, BP AN 706, PZ AA 187, DG AB 232, HN AC 827, KO AA 510, TV AA 497, UL AE 400, BP AG 251, PV AC 433. znaju cesto da stanu sa strane i pecaju. pozdrav

Link to post
Share on other sites

A sta treba od dokumenata za Bosnu i Republiku Srpsku? Ranije pasosi nisu bili potrebni....Ne vidim da pise u AMSS...

Licna karta ili pasos zeleni karton i bilo kakvo ovlascenje ako nije vlasnik u pitanju i polako jer ni bosanci neprastaju.

Link to post
Share on other sites

hvala za ove brojeve tablica, ali ko ce jbg da pamti, nego jel love 24h ili ima neki period kad ih nema??? obicno putujem nocu pa je to neko vreme izmedju 3 i 5h ujutru kad ulazim u moracu.........

Link to post
Share on other sites

Ni jedan dokument vam ne treba više nego kad se ide iz grada u grad u bilo kom mestu u Srbiji.Na putu na more iz Srbije u Crnu Goru postoje samo dva pravca,preko Prijepolja i preko Novog Pazara,oni koji prođu mojim gradom preporučio bi im da se odmore i pojedu ćevape,doner,mantije ili nešto drugo iz raznovrsne ponude jela sa roštilja.Takođe ako bilo kome zatreba bilo kakva pomoć mogu mi se javiti,živim i radim pored glavnog puta za more.

Link to post
Share on other sites

Ni jedan dokument vam ne treba više nego kad se ide iz grada u grad u bilo kom mestu u Srbiji.Na putu na more iz Srbije u Crnu Goru postoje samo dva pravca,preko Prijepolja i preko Novog Pazara,oni koji prođu mojim gradom preporučio bi im da se odmore i pojedu ćevape,doner,mantije ili nešto drugo iz raznovrsne ponude jela sa roštilja.Takođe ako bilo kome zatreba bilo kakva pomoć mogu mi se javiti,živim i radim pored glavnog puta za more.

Na primer da mu se razmene 20 evrica, Nino je tu... Hvala. ;)

Link to post
Share on other sites

ja sam danas dosao iz CG samo da znas ako ides preko prijepolja da je saobracaj zatvoren od 09.30-12.30 , 14.30-17.30 i 22.00-03.00

Link to post
Share on other sites