centralno zakljucavanje e46 320d


Recommended Posts

imam problem nece svaki put da otkljuca i znam sta je i imam sliku releja koje treba zameniti. ali neznam gde se modul nalazi. dali neko moze da mi kaze gde je on na autu ili ima sliku mesta gde se nalazi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kod mene na e39, a i kod vas verovatno, kada drzis duze taster za zakljucavanje prozori se podizu a kad duze drzis taster za otkljucavanje prozori se spustaju.

Link to post
Share on other sites

Kod mene na e39, a i kod vas verovatno, kada drzis duze taster za zakljucavanje prozori se podizu a kad duze drzis taster za otkljucavanje prozori se spustaju.

Hvala, nisam znao za tu foru :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Skines onu kasetu kod suvozaca koja se gore drzi na tri srafa i imas bocno jos dva. Posle nje imas jednu lajsnicu koju samo izvuces i nailazis na dva modula. Tvoj gde treba da menjas relej je na gornjoj polici, samo izvuci dzekove i to je to

Link to post
Share on other sites

...eh , kako "to" daljinsko podizanje-spustanje zna da iznenadi .... naime kada mi supruga dozvoli , odvezem se u selo , parkiravam ispred diskoteke (obezbedjenje cepa karte na haubi), izlazim i sa diskretne daljine pritiskam dugmence...lampica treperi , prozori se podizu , ali SIBER se otvara ??? i...jbg ..aj idem do terase , sigurno je mesec "pun" ... osecam po "licni" ... :pilot:

Link to post
Share on other sites