Nasi kucni ljubimci...


Recommended Posts

ahahahahhahaha

Meni se Spark i Kali obraduju kao ni majka rodjena sto bi mi se obradovala!!

@ Ljilja

Moje njuske i njuskice su najlepse! :)

@ Suki

To nije macka,to je puma!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

vidim ima tu jos ekipe sta voli '' borbene pse'' evo par slika od mog starog prdonje Cane Corso poznatijeg pod imenom Dugan. Ima 7 godina i osvojio je nekoliko izlozbi dok je bio mladić sad je umirovljen i sluzi mi za duge setnje i druzenje a ponekad odradi koje parenje cisto dovoljno da pokrije svoje troskove zivota.

musckedugan.jpg

p1000516.jpg

p1000507o.jpg

p1000494.jpg

dugan666.jpg

sdc10232tn.jpg

Uglavnom u svom zivotu nikad nije pokazao zube na covjeka ali je alergican na rezanje drugih pasa i krece u napad bez obzira na velicinu suparnika :D Vecinu dana dok sam na poslu spava i prdi a navecer u setnji i istrcavanju je prava masina kojoj nikad ne dosadi trka i dugo hodanje kao i kidanje rukavice o cemu je veliki ovisnik.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

a kako oni klasificiraju te OPASNE PSE? to mi nikad nije bilo jasno klasificiranje na opasne i neopasne... Eno npr vidio sam da kolega tu ima Akita inu pas koji je umiljat kad ga vidis a tamo na dalekom istoku se koristi za borbe. Pa onda njemacki ovcar koji ce te rastrgati kad udjes na njegov teren. A da ne govorim o onim baterijasima malim koji te ugrizu a i nevidis da te ugrizo :D Trebalo bi to preimenovati u POTENCIJALNO OPASAN PAS jer evo moj cc proslavio nedavno 8 rodjendan i vecinu vremena spava i prdi ispred kuce kome ce to biti opasno :D

i da koliko je 2500 dinara u eurima?

Link to post
Share on other sites

Atina i Apolon, moje mazice, agresivni psi, cuvari, a decu vole i postuju vise od svega. Nabavljeni radi posla, a svim ukucanima debelo prirasli za srce...

17082009534.jpg

17082009535.jpg

18082009541.jpg

Link to post
Share on other sites