E30 evo2 M3


Recommended Posts

pozdrav ljudi....vidim da ste svi ludi za ovim autima pa me zanima dal da auto složim u originalu ili da je pretvorim u nešto drugo??jer vidim da kod vas rade čuda sa tim autima

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto sam ti rekao jeste da fabricki ima odredjen smek ali kad vidim nesto ovako

http://img109.imageshack.us/img109/5867/ozvq1.jpg

Nije mi dobro :)

ni meni od ovog prednjeg branika uzas

felne neću ni da komentarišem čini mi se da su buvljak retrovizori možda i grešim zumirao sam koliko može da ih vidim

brate sastavi ga u originalu M je to ne treba njemu neka spec šminka

Link to post
Share on other sites

druze , ovde treba da stavis slike tvog auta a ne da postavljas pitanja vezano za isti .....

bez ljutnje , ovu temu premestam u bmw styling

Link to post
Share on other sites

Mislim da je u pitanju nesporazum. Koliko sam shvatio nije covek pitao da li da nakiti auto "buvljak" spojlerima vec da li da mu cepi roll bar neki jaci motor mozda turbo itd... Znaci u kom smeru da ide sredjivanje auta, da li restauracija na fabriku ili nesto jace i ludje. Tako da ova tema nije za styling, ali mozda gresim.

@Misko

Na ovom autu nista nije sa buvljaka. Felne koje se tebi ne svidjaju (stvar ukusa) su dosta kvalitetne i skupe, ovi retrovizori su vrlo cesti na M3 e30, a branik koliko vidim je originalan ali je malo prepravljen zbog hladnjaka. Cini mi se...

Link to post
Share on other sites

Mislim da je u pitanju nesporazum. Koliko sam shvatio nije covek pitao da li da nakiti auto "buvljak" spojlerima vec da li da mu cepi roll bar neki jaci motor mozda turbo itd... Znaci u kom smeru da ide sredjivanje auta, da li restauracija na fabriku ili nesto jace i ludje. Tako da ova tema nije za styling, ali mozda gresim.

@Misko

Na ovom autu nista nije sa buvljaka. Felne koje se tebi ne svidjaju (stvar ukusa) su dosta kvalitetne i skupe, ovi retrovizori su vrlo cesti na M3 e30, a branik koliko vidim je originalan ali je malo prepravljen zbog hladnjaka. Cini mi se...

o ukusima nema svrhe raspravljati

Link to post
Share on other sites

moj savet ti je da ga drzis u originalnom stanju , pa pobogu sta jos raditi na M3 kocki kad je prelepa sama po sebi ....

Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim auto je fabricki osim felni koje mu extra stoje,u to vreme takve su nosile Mkocke na trkama sa centralnom navrtkom,a ove su sa 5 rupa.Auto sa slike je extra

Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim auto je fabricki osim felni koje mu extra stoje,u to vreme takve su nosile Mkocke na trkama sa centralnom navrtkom,a ove su sa 5 rupa.Auto sa slike je extra

Tako je reci im :D posto ja pricam ali ne vredi ! Covek malo recnuo branik za IC a oni odmah skocili kako nije fabricki B)

Link to post
Share on other sites

Na BMW FORUMU ima clanova koji NE ZNAJU kako izgleda M3E30 fabricki i sta od ORGINALNE opreme ima za taj auto??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :D :D :huh: :D :lol: B) :(

Link to post
Share on other sites

pošto ne mogu stavit slike jer stavarno ne razumijem zašto neče...Auto je full oprema znači prošireni bokovi bež koža,klima,abs,el s,šiber,centralno,el retrevizori maglenke, servo

, podvozije je od konia amortizeri podesivi,špera,mjenjač je kontra na kojeg se teško naviknut.

Link to post
Share on other sites

Na BMW FORUMU ima clanova koji NE ZNAJU kako izgleda M3E30 fabricki i sta od ORGINALNE opreme ima za taj auto??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :D :D :huh: :D :lol: B) :(

Naravno da znam sta ima fabricki od opreme, ali ovde ima par sitnica spolja samo, za razliku od njega ovaj ima sve sto fabrickom nedostaje,kadice, vrhunske tockove, vrhunske retrovizore, DTM look brisac, bele migavce, roll bar itd... tako malo a tako mnogo, ja bi pre uzeo ovakav nego dva u orginalnom stanju !

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.