E30 evo2 M3


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auto je sasvim ok, meni se ta prosirenja malo ne dopadaju, vise volim stock varijantu, ipak ni na jednom drugom auto kao na lancia delta hf turbo integrale ovakva prosirenja ne mogu da stoje, no nije nemoguce i moze da izgleda simpaticno(to je moje licno misljenje)

felne su lepe,mada bi jos lepse stajale da je auto crvene boje

ovde naravno jos mogu po koji detalji da se izmene kao sto su stopovi, ima mnogo lepih zatamnjenih da s kupe, i naravno angel eyes koji nisu bas jeftini (zato sto su od stakla),pa onda onaj mali spojlercic na gepeku, retrovizori, maglenke, itd... ima tu mnogo sitnica za koje treba jos dosta para :pleasantry:

e da, i onaj veliki spojeler mu nikako ne stoji

Link to post
Share on other sites

auto je sasvim ok, meni se ta prosirenja malo ne dopadaju, vise volim stock varijantu, ipak ni na jednom drugom auto kao na lancia delta hf turbo integrale ovakva prosirenja ne mogu da stoje, no nije nemoguce i moze da izgleda simpaticno(to je moje licno misljenje)

felne su lepe,mada bi jos lepse stajale da je auto crvene boje

ovde naravno jos mogu po koji detalji da se izmene kao sto su stopovi, ima mnogo lepih zatamnjenih da s kupe, i naravno angel eyes koji nisu bas jeftini (zato sto su od stakla),pa onda onaj mali spojlercic na gepeku, retrovizori, maglenke, itd... ima tu mnogo sitnica za koje treba jos dosta para :pleasantry:

e da, i onaj veliki spojeler mu nikako ne stoji

pa ovo je stock e30 m3

bmwpower je u pravu izgleda da na forumu ima ljudi koji ne znaju kako izgleda e30m3 i to ne malo ljudi

Link to post
Share on other sites

auto je sasvim ok, meni se ta prosirenja malo ne dopadaju, vise volim stock varijantu, ipak ni na jednom drugom auto kao na lancia delta hf turbo integrale ovakva prosirenja ne mogu da stoje, no nije nemoguce i moze da izgleda simpaticno(to je moje licno misljenje)

felne su lepe,mada bi jos lepse stajale da je auto crvene boje

ovde naravno jos mogu po koji detalji da se izmene kao sto su stopovi, ima mnogo lepih zatamnjenih da s kupe, i naravno angel eyes koji nisu bas jeftini (zato sto su od stakla),pa onda onaj mali spojlercic na gepeku, retrovizori, maglenke, itd... ima tu mnogo sitnica za koje treba jos dosta para :pleasantry:

e da, i onaj veliki spojeler mu nikako ne stoji

ROFL

Boze gospode, sta ti trazis ovde..... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

pa pobogu prijatelju šta ti onda voziš????možda fiću ili ladu??auto je tvornički takav nisam ga ja pravio al tebe mnogi ovdje ne razumiju bez ljutnje...

Link to post
Share on other sites

pa ovo je stock e30 m3

bmwpower je u pravu izgleda da na forumu ima ljudi koji ne znaju kako izgleda e30m3 i to ne malo ljudi

hahahahahahaha citam i nemogu da verujem reko ili se neko zeza ili bas nezna hehehehhehe :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ROFL

Boze gospode, sta ti trazis ovde..... :pleasantry:

btw nije moj fah sve da znam, nije me interesovala toliko ta serija pa nisam znao, a ti mislis sve da znas?

mislio sam da je on radio ta prosirenja, nisam znao da iz fabrike izlazi i takav model (tj izlazio) :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

bez uvrede ali ti si verovatno jedini covek na ovom forumu koga ova serija nije toliko zanimala .... nemoj pogresno da me shvatis

Link to post
Share on other sites

a ti mislis sve da znas?

Svaki dan ucis naucis nesto novo druze... Moj je problem sto sam fiksiran sa konkretnim modelom, pa ti je ovo u mojim ocima kardinalna greska. Al ajde. Sad znas.. Bio jednom jedan e30 m3.....

@ bmw3x - Svaka cast, samo napred u projektu ! Maksimalno postovanje !

Link to post
Share on other sites

bez uvrede ali ti si verovatno jedini covek na ovom forumu koga ova serija nije toliko zanimala .... nemoj pogresno da me shvatis

ma nema sta da se vredjam, toliko extremno ne razmisljam tako da i ne znam kako izgledaju,kako su budzeni i sve u vezi s tim

Svaki dan ucis naucis nesto novo druze... Moj je problem sto sam fiksiran sa konkretnim modelom, pa ti je ovo u mojim ocima kardinalna greska. Al ajde. Sad znas.. Bio jednom jedan e30 m3.....

@ bmw3x - Svaka cast, samo napred u projektu ! Maksimalno postovanje !

gore sam sve rekao, ali samo jos da dodam da ako neko nesto ne zna tj nije upucen, komentar bas i nije na mestu... to bi znacilo da sad posto to nisam znao da ne treba da kazem sta mislim, ili mozda bi bilo bolje da svako pre no se uclani na forum da popunjava formular o poznavanju bmw-a :pleasantry:

no nema veze, ja vise volim izgled vozila i to najcesce komentarisem, ta vrsta sporta (trke i brzine)mi je daleko od dzepa i ne razmisljam da se time bavim(kao sto se ti pretpostavljam bavis i volis) :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nazalost, na domacim forumima koji bi trebalo da okupljaju ISKLJUCIVO ljubitelje odredjene marke automobila ima dosta trgovaca kojih doticni automobili interesuju koliko mene Latinoamericke serije. To je nasa surova realnost.

Link to post
Share on other sites

...pa dobro, razni su interesi za posetu forumima nije to nista lose !

...cak sta vise mnogi od nas su verujem upravo preko njega dobili neke delove kojih kod nas nema ili su preskupi !!!

Link to post
Share on other sites

Stvarno, sta ste napali coveka, nije nikakav prevarant vec otvroeno nudi svoje usluge. Lepo je u predstavljanju rekao da nije ljubitelj bas Bmw-a. Misko, iz zezanja si zapalio vatru :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.