sta mislite?


Recommended Posts

l_8232427.jpg

Zu Verkaufen Felgen fur BMW diverse modelle Baracuda 8.5x17 und 10x17..

Felgenrand ein wenig zerkratzt sind aber immer noch schön...

Pneus sollte mann ersetzen...

Reifen dimenision ist 225/40x17 Vo und Hinten 255/35x17.

ove feluge sam trazio dugo za e36 i napokon naisao na njih povoljno ..sad me zanima dali ce to da kaci negde ?napred su 8,5 jota a pozadi 10 ..ajmo ima neko savet sta da radim ja nisam pametan treba da idem sutra ili prekosutra da ih vidim ...ali ako ne odgovara da znam da javim coveku i da ne idem za dz.Hvala

Link to post
Share on other sites

ma gume su mu celostonke (tjelave) isle bi 40 razmer rupa je ok 5X120 a sad me interesuje koliki je ET na e32 posto su na njemu bile namestene gume

tj felge

Link to post
Share on other sites

iso sam kod lika da vidim feluge i uopste mi se ne svidjaju u uzasnom su stanju ...jedna je kriva.danas kad sam dosao kuci dobio sam jos ponude e-mailom za feluge jedne su baracuda nigde okrzane

Dimensions 8,0J x 17H2

235/40 sa dobrim gumama

baracuda.jpg

baracuda2.jpg

Millemiglia FX 8j x 18" ET 40 kaze lik ko nove 224-40-18

milemag.jpg

mile.jpg

RIAL 17"

8,5 et 9,5 225/40/17 et 255/40/17

janteseee.jpg

jantes.jpg

jante.jpg

jant.jpg

ove sam izdvojio posto su im cene iste a i najbolje su od ostalih ponuda ...koje se vama najvise svidjaju i koje bi legle bas na e36??

i koje bi ujedno mogao najpre da prodam kasnije ako nadjem neke druge ?

Link to post
Share on other sites

l_8232427.jpg

Zu Verkaufen Felgen fur BMW diverse modelle Baracuda 8.5x17 und 10x17..

Felgenrand ein wenig zerkratzt sind aber immer noch schön...

Pneus sollte mann ersetzen...

Reifen dimenision ist 225/40x17 Vo und Hinten 255/35x17.

ove feluge sam trazio dugo za e36 i napokon naisao na njih povoljno ..sad me zanima dali ce to da kaci negde ?napred su 8,5 jota a pozadi 10 ..ajmo ima neko savet sta da radim ja nisam pametan treba da idem sutra ili prekosutra da ih vidim ...ali ako ne odgovara da znam da javim coveku i da ne idem za dz.Hvala

ove iste felne samo 18ice sam video kod Danka pre 10ak dana skroz sredjene trazi za njih 650e bez guma

dal su replike dal su restaurirane... ``bem li ga... nisam struchnjak

ali je mnoooooogo lepa felna, zapenio sam kada sam ih video, da su bile 17ice pitao bih ga koliko da mu doplatim za zamenu

Link to post
Share on other sites

Vidi malo ove slike, ovo je auto od jednog mog prijatelja , preporučam ti ovu felgu jer na autu igleda živa perverzija

ovjes05ls6.jpg

ovjes05ls6.jpg

dsc04731resizezo3.jpg

bmw0004hv2.jpg

bmw0015bq0.jpg

Link to post
Share on other sites

citajte malo.. te felne ne dolaze u obzir jer su u uzasnom stanju i jedna je kriva ...njih sam najpre hteo da uzmem ali jbg razocarao sam se ...

jako mi znaci i interesuje me misljenje za ove druge 3 ispod prvog posta ..za Baracudu

Millemiglia i RIAL

dvoumim se : bilo je 70% RIAL jer bas jebacki stoje i daju dozu agresivnosti jer su bas duboke jos kad se popune cepovi bmw znakom perverzija .a s'druge sto vise gledam Millemiglia i one polako sazrevaju u meni i mislim da bi extra stajale pogotovu sto su 18' sad sam na 50/50

Link to post
Share on other sites

Sad sam ti gledao slike auta i moj ti je savet da uzmes RIAL ( kao sto sam i napisao).

Ceo auto je kompaktan, diskretno i sredjen sa dosta ukusa, glupo je sad da mu stavis neke felne koje su dosta napadne :D (ne sporim da su lepe), sto ce po meni da dosta utice na auto kao celinu.

I neznam da li sam napisao za rub na Rial-ovim felnama MMMMMMmmmmmmMMMMMmmmmm B) :D

Link to post
Share on other sites

Sad sam ti gledao slike auta i moj ti je savet da uzmes RIAL ( kao sto sam i napisao).

Ceo auto je kompaktan, diskretno i sredjen sa dosta ukusa, glupo je sad da mu stavis neke felne koje su dosta napadne :D (ne sporim da su lepe), sto ce po meni da dosta utice na auto kao celinu.

I neznam da li sam napisao za rub na Rial-ovim felnama MMMMMMmmmmmmMMMMMmmmmm B) :D

Iskreno ako se čovijek troumi između ovih gore navedenih 3. felgi preporučam mu da si uzme Rial , ovo ostalo iskreno meni neliči na ništa , pogotovo one kromirane ( Žešće selo tuning ) , Ali preporučam da se malo strpiš , svejedno ti sada nije vrijeme za ljetnu felgu tako da možda do 4-5, mjeseca naleti nešto bolje povoljnije

Link to post
Share on other sites

Iskreno ako se čovijek troumi između ovih gore navedenih 3. felgi preporučam mu da si uzme Rial , ovo ostalo iskreno meni neliči na ništa , pogotovo one kromirane ( Žešće selo tuning ) , Ali preporučam da se malo strpiš , svejedno ti sada nije vrijeme za ljetnu felgu tako da možda do 4-5, mjeseca naleti nešto bolje povoljnije

mislim da se bas sad grabi sansa za feluge posto je zima i ne koriste se, tako da im je i cena povoljnija ...za 4-5 meseci bice mnogo veca cena,tako ako sad ugrabis pa ti se ne svidja na lepse vreme mozes lakse da ih prodas ..

Link to post
Share on other sites

sta razmisljas, RIAL!! Ove druge su previse blage, mekane.. Nije to BMW!! Sta tu ima da se razmislja, osim ako nisi odabrao ove tri od 10, 20 pa si suzio izbor. Eto

Link to post
Share on other sites

bio probao i kace dosta nema sanse da se vozi posle sam otisao da pogledam druge i uzeo ih posto su extra extra ocuvane i extra povoljnoa cena a uz to dobio sam i gume u dobro stanju :D

526763296_3_Big.jpg

526763296_Big.jpg

526763296_4_Big.jpg

526763296_2_Big.jpg

nema ni jedna okrzotina niti ogrebotina na njima B)

Link to post
Share on other sites

i koliko te koshtalo to zadovoljstvo?

ima jedna e36 u mojoj ulici sa tim felnama i izgleda fenomenalno na njima

meni se te felne iskreno ne svidjaju mnogo ali ni sam nisam siguran zashto mi se bash dopadaju na e36

da li zato shto volim bmwa ili zato shto trojka sama po sebi vech izgleda dovoljno lepo...

Link to post
Share on other sites