Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve je to super.

jedino me ovo malo buni.

4. Alarm, muzika, zamena svetla unutar kola 450 eur

sta je tu 450e?!

a drugo...

1. Amortizeri i opruge (180 i 60 eur za ruke)

sta 180e?

pa gewinde polowne ko nove idu za 200e i manje.

nijedan auto nije savrsen, a i da jeste. kad stavis cenu 5000e. niko nece da plati i taj ko hoce kad dodje momentat nadje neku dlaku i nece... tako da sve je to normalno. 2 000 za ovaj auto nije mnogo, pogledaj koliko bi te kostalo da si uzeo neku klotaru iskrivljenu pa sve to dokupljivao i budzio. a opet 540 fabricki sa dobrom opremom je bolje nego neka pakovana varijanta. kontam da se nisi zajebo i sve sad kad odradis odradio si i znas sta vozis. i bole te uvo. vozis, 2,3 godine ili vise. zamenis za bolji i noviji bmw i tako u krug. bitno je da se tebi svidja auto i da uzivas da ga vozis.

Link to post
Share on other sites

4. Alarm 100 eur

Pioneer 8400BT 240 rut

Zadnji elipse 40 eur

Prednji zvucnici za gore i dole 35

Ruke za ugradnju svega toga 35

1. Amortizeri i Weitec opruge 180 eur i ocito manje od 60 eur za ruke :P

Gde ima gewinde za te parice za peticu?

Sa ovim sto si napisao na kraju se apsolutno slazem. Samo da dodam da ja imam moj auto koji vozikam po gradu itd i imam sluzbeni, a ovaj sam uzeo da ga sredim jer volim matoru seriju 5 jos od kad sam klinac bio. Plan je da ga sredim i na kraju mojih ideja zveknem unutra 3.0 sestaka ili mozda i 4.4 ili tako nesto ali otom potom, za godinu, dve, tri... Ali to je jedan od najbitnijih razloga da auto nije bio krivljen, lomljen itd i da je zdrav.

Link to post
Share on other sites

4. Alarm 100 eur

Pioneer 8400BT 240 rut

Zadnji elipse 40 eur

Prednji zvucnici za gore i dole 35

Ruke za ugradnju svega toga 35

1. Amortizeri i Weitec opruge 180 eur i ocito manje od 60 eur za ruke :P

Gde ima gewinde za te parice za peticu?

Sa ovim sto si napisao na kraju se apsolutno slazem. Samo da dodam da ja imam moj auto koji vozikam po gradu itd i imam sluzbeni, a ovaj sam uzeo da ga sredim jer volim matoru seriju 5 jos od kad sam klinac bio. Plan je da ga sredim i na kraju mojih ideja zveknem unutra 3.0 sestaka ili mozda i 4.4 ili tako nesto ali otom potom, za godinu, dve, tri... Ali to je jedan od najbitnijih razloga da auto nije bio krivljen, lomljen itd i da je zdrav.

Link to post
Share on other sites

pametno. tako i treba... sa svim se slazem sto si napisao tako da samo napred i lagano.

izleti nekad povoljno. prati forum i polovniautomobili.com transporter mi je pre nudio za 200 i nesto maltene nove gewinde za e39. nisam bio pri kinti i otisle su naravno.

sad gledam na ebay.de nema za e34 ispod 400e nove. skupo

Link to post
Share on other sites

Ma gewinde ujeda sa cenom za e34, no dobro, bicu ja verovatno sasvim zadovoljan sa ovim Mikijevim oprugama.

A za plin javljam kad budem uspeo da provozam auto ko covek jer je jos uvek sve u test fazi.

Link to post
Share on other sites

Momci treba mi pomoc tj jedan deo ako neko ima... Juce smo nesto sklapali i rasklapali jer sam skontao da grejanje nogu vozaca uopste ne radi, tj usija se donji tapacirung ispod volana a noge mi se smrznu i skontao sam da mi fali taj tunel sto dovodi zagrejani vazduh do nogu pa ako neko ima bio bih vrlo zahvalan.

I fali mi plastika sto ide iza suvozacevog (znaci desnog) fara.

Plocice zamenjene i sad nista ne struze :)

I relativno normalne voznje trosi oko 16, 17 plina sto je, ja mislim, sasvim ok i prihvatljivo?

Link to post
Share on other sites