Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Jel mozes da mi okacis sliku volana?

2. Gde ima tih rucica? Ja kao nesto gledao i sve sto sam nasao su one za 20-30 eur koje tuning-styling...

3. Bio sam danas da vidim Saletove, mislim da ih necu uzeti.

Ovaku rucicu sam hteo:

interiorbmwshiftknobblac.jpg

Ne kapiram?

Pa ja sam ti poslao brisac.

Link to post
Share on other sites

Zamenjena tabla (sad radi obrtomer). Stavljena nova maska i hauba sad lezi extra, kao iz fabrike i taman da se zahvalim Maxi, covek poslao i sve stiglo sutradan (ali ovi iz Bex-a su mentoli pa su malo izgrebali haubu, al nista strasno). A ako nekom treba moja stara siroka maska i hauba za smesne pare nek me cimne.

Stavljen alarm i sredjena svetla unutar auta (kabina, gepek, motorni prostor), opet sve radi kao sto je to Nemac i zamislio :)

Link to post
Share on other sites

Stavljen plin al na povratku kuci, malo malo pa krenu unutrasnja svetla (na instrument tabli i onom za grejanje) da se pale i gase kao da gube kontakt... Sta sad to moze da bude?

Inace Maxo, nije stigao brisac, sutra idem do poste da im se naj... majke bezobrazne, sve sad moram za jedan dan da pomeram jer su oni debili. A ni patosnice mi nisu stigle a trebale su isto danas :(

Link to post
Share on other sites

Uspeo sam danas da nadjem nosac i da ga namontiram, i usput kupio Bosch nove brisace bas za e34 (majku da im j.... koliko su skupi). Sad sve klizi savrseno :)

Inace skinuo sam celavsonke i stavio nove 255/40 i sad nista ne kaci i imam gume konacno :)

Evo na sta je licila stara guma:

20121224153812.jpg

Link to post
Share on other sites

Mislim da je bilo jednom price o ovakvom brisacu, ako me pamcenje dobro sluzi cini mi se da je 777.boban nudio nekom :)

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showuser=23360

Brate ti si forum!!!

Imas memoriju kao slon :D

Jesam nudio i imam jos jedan komplet,inace standardna oprema kod 535 i ///M5 e34 ;)

Link to post
Share on other sites

Ocito i na 540 :P

Koliko parica za taj jos jedan? :)

I da nemas onu plastiku sto ide iza desnog fara, tamo izmedju kanistera za pranje soferke i fara?

Inace mi gume opasno kace o rub i sad sam smorio kao rezervni tocak :( Moram sutra da idem da molim da mi zameni za uze :( A najjace mi sto nisu kacile jedno 2 sata voznje i onda od jednom kace cim se auto malo zadrma...

I daj ljudi pomajgate, do cega moze da mi treperi svetlo na tabli i grejanju? Bio danas do majstora ali nije imao vremena da ga smaram :P

Link to post
Share on other sites

Pregledao sam sve lepo, kaci unutrasnju stranu ruba onako bas muski i rekao bih i da je savijan rub. Obe strane kace ali desna vise. Tj sa prethodnim gumama (245/45 je samo desna strana i kacila.

Link to post
Share on other sites