Recommended Posts

Nisam rekao da je secen ali u takvom stanju auto koji nema gde nije zagreban i koji ima delova od skoro svih BMW modela , table iskidane i da ne nabrajam dalje za mene je dres.

Ako treba sadasnjeg vlasnika da ubedjujemo kako je kupio perfektan auto , ja to ne mogu jer mislim da je kupio los auto .

Bolje da je kupio onaj 535i iz Rume za 950 eura pa ga polako sredjivao bar bi imao dobar auto a ovako ima bure bez dna .

Hahahahhahahahaha... boze sta sve ljudi pisu, ovo je strasno!

Ja nikog ovde neubedjujem, vlasnik sadasnji zna kakav je auto, i nemam ja njega sta da ubedjujem...

Samo cu reci, da za 2000e nece nikad naci u ovakvom stanju! ... Ali ima raznih ljudi ...

I auto od 20godina, nemoze da nema nijednu manu :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To 5u1 sam rekao onako , ne volim te kupusare , vise volim da je fabricki pa makar bio i 518i , sto se na slikama vidi meni ne izgleda bas naj naj kako su pricali za taj auto .

Da ga vidim uzivo mogao bih u detalje da ti kazem ali ovako ne mogu , ako si ti zadovoljan sa njim ok , necu vise nista negativno komentarisati .

Nek ti je sa srecom i da te dugo sluzi.

Nije meni problem da ti "negativno komentarises", svako ima pravo na svoje misljenje i nista se ja ne ljutim :) Samo opusteno diskutujemo :)

Videcemo se na nekom skupu, ja se nadam pa taman lepo da vidis auto :)

Link to post
Share on other sites

Mi smo popakovali motor....trap je vec bio od 520 sa sve grejanim oprugama....

Link to post
Share on other sites

BMW520ibgd

Boze kakvo smece se stavlja na auto umesto opruga i amortizera .

Prvo si to trebao odraditi kako treba da se nebi ubio ti ili neko ko se vozi u takvom autu pa tek onda da komentarises bilo sta .

Volis da vozis BMW spusten do zemlje a bezbetnost nije bitna , bitno je samo da to kosta ispod crvene .

To se tako ne radi i kad samo sportske opruge nemontiras na standard amortizere nisi napravio posao kad je e34 u pitanju , to moze na kockici , kadetu ...

Link to post
Share on other sites

Ja ne zelim da komentarisem ovaj auto jer kad sam ja izneo da sve ovo treba da se odradi mene ste napali kao da sam nekog ubio, a izneo sam samo najvaznije. Procitao sam da pricate o opremi ovog auta, sta on ima od opreme a da mu radi? I jel ima nesto fabricko na njemu? Inace i ja mislim da je losa kupovina (barem bila za mene) i zato sam odustao !!!

Link to post
Share on other sites

pva slika vidi se servo kucista veliki od v8

qqq19.jpg

i onda druga slika kad si oprao a i sam vidis da to kuciste nije isto da ima razlicit izgled jer ima detanja koji se ne vide na prvoj slici

qqq11666.jpg

jer nosaci kojima ste se vi smejali su morali da budu takvi iz razloga sto je od trapa od v8 ostalo kuciste serva veliko i bas je smetalo da nosac motora sa vozaceve strane zato je i bio onako iskrivljen ali se decko potrudio istinski

a ti si to skinuo i stavio od 520 jer sam znas koliko kosta od v8 ali ne trazi se svaki dan, natrcace ovca

mene iskreno boli k..... samo necu da neispadne da sam ja bilo sta skidao, to mozete da pitate i mirka, u sustini nije ni bitno, jer je auto dobar i ja sam ispao budala sto sam i vadio v8, jbg

Link to post
Share on other sites

Aj lepo na bmw fan info pa uporedi kucista volana v8 i rednog sestaka....promisli pre nego nesto napises jer se uopste ne drzis one narodne....bolje je cutati pa da neko pomisli da si glup nego pricati i otkloniti svaku sumnju.....

Rasturio sam vise v8 nego sto si ti imao prilike na ulici da vidis i ne trebaju mi niciji delovi ako imas nesto protiv mene budi strpljiv srescemo se mi vec negde....pa mi onda reci sta imas

I naravno da ti razjasnim sliku koju ti ne razumes jer ne znas razlike u kucistima

1 slika je slika kad je izvadjen m20 motor pre skidanja i motiranja kompresora abs-a i cevi serva od v8...to sto tebe buni a ti ne znas a lupas gluposti.....

I na 1. i na 2.slici su potpuno ista kucista volana ali na 1.slici ima zastitni pleh po kucistu koji sam na 2.slici skinuo radi pranja...nepismeni

Link to post
Share on other sites

nemam ja nista protiv tebe ja samo znam sta je bilo dok je bio kod mene, nista vise, a bio je trap od v8 nemas potrebe da lazes ;) nije u duhu srpskog naroda da laze :D

Link to post
Share on other sites

Jesi li ti procitao moj prethodni post...naravno da jesi...i video si da je tako....lagao bih te ako ti kazem da kad se sretnemo da cu ti se drugarski osmehnuti......to je u duhu Srpskog naroda

Link to post
Share on other sites

hahahahaahahaahahahahahahaah pa i sam fans kaze da nije ista zar ne od samog servo kucista do zastitnog poklopca, zasto je mirko pravio onako cudan nosac jer nisam hteo da menjam kuciste, a znam da si umirao od smeha dak si video recenja na kolima... da ne proveravam na fansu odavno ne vozim bmw zaboravio sam kako se gleda

Link to post
Share on other sites

Povuci se ,sa svakim postom ispadas sve gluplji.....i na prvoj i drugoj slici su iste glave(v8) sa tim sto na prvoj ima sus-pleh a sa druge je skinut.....

I ne lupaj gluposti za nosac bilo koji motor mozes staviti u auto nezavisno koja je glava volana i obrnuto...konstrukcijsko resenje glave nije zbog polozaja i velicine motora....

Link to post
Share on other sites

jeo sam masnu prasetinu udarilo mi u mozak

niko nije skidao trap od v8, mozda je i dalje na kolima

Ne jedi tu prasetinu vise vidis da si lud 100%.....pa pre 3 posta si tvrdio suprotno....

Link to post
Share on other sites

Auuuu, sta sam ja hteo da kupim pre jedno dva meseca... Btare ja se tebi divim. Licno sam zapalio sa parama u dzepu po snegu za bg iz kg da kupio ovaj blago receno lom od auta. Cena je bila 2500 ali mi je spustio na 2300.. Kad sam stigao tamo, samo lazi i neke prevare, prvo u oglasu je stajalo da auto ima klimu, da su mu trapovi odradjeni komplet da ima par ulegnuca na limariji da nije nikad lupan ni udaran... A pravo stanje, na kolima nije postojala klima i ako mi je preko tel receno da klima radi super, precutano da je soferka pukla, hauba uvaljena, zadnja stranica na dva mesta uvaljana, prednji rubovi odrani, trap razvaljen, skinuti distancijali sa prednjih felni, na slikama felne bile uz rub a uzivo 5cm uvuceni pod rub. Motor jeste radio super ali dzaba kad nije ocarinjen... A to druze sto ti je kacilo pozadi, da si malo bolje pogledao, zadnja desna strana je udarena i vrlo lose uradjena kitovana cela i mnogo lose ofarbana, zato je taj rub i vise kacio od drugog. Enterijer jeste bio odlican ali taj auto nije vredeo 2000 koliko su mi nudili par dana posle gledanja kola samo da dodjem i da teram. A prosli vlasnik sto kaze da za te pare nema bolji grdno se vara, za neki dan cu postaviti slike moje petice, koja ima kozni enterijer i bolji nego ova, jedino sto nema naslone za ruke napred, ali bar grejanje radi komplet svuda nista nije polomljeno kao sto je na ovoj, moja ima i sekvent plin sa atestom, reg godinu dana i placen je 2500... Jedino sto nema felne ali koliko vidim iz prethodnog ti si vec ulozio preko 1500e a za te pare ja moj mogu da skockam da bude kao lutka...

Skidam kapu za toliku zelju da ovaj auto vratis u savrseno stanje ali moje misljenje da za 4 felne, samo felne posto gume nije imao uopste, i za sedista dati 2000e... mnogo je. Sve naj naj ti zelim sa ovim kolima, da predjes sto vise kilometara bez popravki pa se mozda negde i sretnemo da uporedimo masine. Pozdrav

Link to post
Share on other sites