Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest StefanM50

Danas bio kod gorana u batajnice,radili amorte i opruge...spustali napred,svi tvrdo punjeni amorti, sad auto lezi extraa :)

...sve pohvaale i preporuka za gorana,legenda covek :D

eo neke slike na brzinu...uzivo to izgleda mnogo ozbiljnije ;)

Eldqy.jpg

208MS.jpg

Axz4m.jpg

S39SX.jpg

cfh8p.jpg

Koliko su kostali ovi amortizeri i moze li kontakt telefon tog Gorana?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hoce to tako, omasi sve ove dreseve okolo i pravo u auto u koji je covek dusu ulozio i taman sredis i sad ajde ispocetka, mrs!

Samo mi nije jasno, kako je on samo masku iskrivio, a tebe kao da je ult udario....ma sranje, samo se iznerviram

Link to post
Share on other sites

Jbg...

I corsa se cela iskrivila, kao bukvalno cela, napukla mu je soferka, vrata istrcala... On je mene nabo rogom i zato se corsa nije skupila napred ali se zato cela deformisala i sve joj je popucalo iznutra ispred motora a far se raspao sa unutrasnje strane.

A na mom autu su oba kosa kriva, al ne deluje da je povukao bilo sta iza pozarnog lima al zato napred i ispod haube katastrofa...

Link to post
Share on other sites

Pa da, najduzi sam :P

Da budem fer, koliko god budala ovaj lik, ispao je skroz korektan, napisao u zapisniku kako i jeste bilo, i ono najbitnije, nije zapalio a realno mogao (mada bi mu riknuo motor nedaleko...)

Link to post
Share on other sites

Ucinio ti covek uslugu, sad ne moras da carinis motor :D

Salim se, naravno, bas mi je krivo, poret toliko truda i para koje si ulozio ovako nesto da te zadesi, stvarno srasno...

Nadam se da ces na kraju dobro proci sa osiguranjem i da ces ponovo spakovati masinu jos bolju nego sto je do sad bila...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja inace punih mesec dana cekam zapisnik od policije, zadnjih nedelju dana zovem svaki dan :(

Interesuje me jel postoji neki limar za kojeg se onako generalno svi slazu da zna da napravi udaren e34 kako treba? Znaci ne one kombinacije "moj komsija ih pravi kao strele" nego neko ozbiljan :)

Do sada su mi auto pogledali njih par i svaki je rekao razlicitu stvar. Te da mora da se sece kos, pa da ne mora, pa da bi ga bacili na djubre itd. Ali generalno svi kazu da to nikad nece biti kao pre :(

Jel to bre moze da se uradi kako treba da auto bude prav i cvrst kao nekad?

Ako neko ima nekog pouzdanog limara/farbara nek mi preporuci i da broj da okrenem da dodje da vidi auto.

U principu hocu da mi sredi taj prednji deo i ofarba ceo auto.

Link to post
Share on other sites

Svi bi hteli da bude prav i cvrst kao nekad... :lol:

Naravno da moze,ja imam preozbiljnog limara,ali on je u guzvi uvek i morao bi da dodjes ovde sa autom da ga pogleda i da se dogovorite sta i kako...trenutno se kod njega radi impreca,panamera,E klasa i moja :e30: :D

Link to post
Share on other sites