trosi kao lud 520i 12v 88'


Recommended Posts

pa ovo govno oper trosi 30 i kusur litara..... znaci ima da omrznem BMW!!!!!!!!!!!!!!!

AKO CE NEKO DA GA KUPI NEK SE JAVI

sta radis ti sa njim?

Link to post
Share on other sites

izracunam tako sto ostanem pez plina.... 30l plina na 100km.

ma nigde ne curi, to sam prvo proverio... nisam uzeo pumpu za gorivo, tako da ne radi na benzin. da uradim prenos i na pijac....

Link to post
Share on other sites

Meni trosi 520 24v m50 30l na 100km plina i jos vise benzina . Zapalicu ga i nacepacu ga sekirom ovih dana je*bem li mu familiju nikad ovoliko nisam piz*eo zbog auta samo puca i na plin i na benz 2000rpm ler ludilo ne znam vise

Link to post
Share on other sites

To vam je sve zbog neodgovarajucih isparivaca

Mora da se stavi bar BRC AT90E za motore snage do 100kw

Isparivac mora da isprati odredjeni opseg snage, ako stave slabiji onda

odvrnu plin da bi na vecim obrtajima radio kako treba, ali zato ga na manjim (normalnom rezimu voznju) naliva

plinom i ne moze ni da se nasteluje kako treba, a trosi kao nenormalan

Link to post
Share on other sites

napisao sam lock bas iz tog razloga necu da ga dam takvog

i skinuo oglas dok to ne sredim . pocelo je da se desava pre 5-6 dana tek sam danas shvatio da trosi totalno ludilo

Link to post
Share on other sites

ma to nije normalno, ne znam vise sta da mu radim. ni da ga sredjujem uzalud ni da ga polijem benzinom i zapalim!

zvao sam predhodnog vlasni ka i kaze da mu je trosio oko 10l plina po gradu.

bio lik da vidi i pazari auto. lik je pun kesa i sa 2500 nasli smo se na 2300. i uzeo da ga proba.........

poceli da mu piste diskovi kad koci kao na utakmici, unutra dva dugmeta za regulaciju temperature i ona zajebancija sto se okrece otpalo samo, poceo da se raspada. :D lik se predomisli i ode. kao da razmisli......

na kraju sam pomislio da nije skrivena kamera!!!!!!!! :D

Link to post
Share on other sites

Meni trosi 520 24v m50 30l na 100km plina i jos vise benzina . Zapalicu ga i nacepacu ga sekirom ovih dana je*bem li mu familiju nikad ovoliko nisam piz*eo zbog auta samo puca i na plin i na benz 2000rpm ler ludilo ne znam vise

Popravi auto

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Brate, ja imam isti takav motor u kocku, isti takav plin. kod njega moze da povecaju potrosnju samo sledece stvari:

neispravan isparivac

falš vazduh

da nije dobro uzubljen(ako nije dobro uzubljen moze da puca i slbo da ide)

i jedna stvar koja je mene je..la 2 mjeseca a to je pinjon kilometraze koji nije dobro pokazivao predjene kilometre.

Link to post
Share on other sites