Recommended Posts

ja mislim iskreno da ruzniji volan ne postoji u bmwu

jako je lepo odradjen i kvalitetno ali mislim da je taj rad na pogreshnom volanu

a shto se sedishta tiche... taj koji je to radio stvarno ima talenta i strpljenja. svaka chast za to ali... o5 previshe za jedno sedishte koje izgleda sasvim dobro i bez toga svega

shavovi me podsechaju na neki komad odeche iz sado-mazo asortimana

kada bi mi neko ponudio originalno i ovo "doradjeno" sedishte bez razmishljanja bi se opredelio za originalno

bez uvrede, volan mi se ne svidja imao sam ga do skora, a sedishte i dalje imam pa znam kakva je situacija

ali liku koji je ovo sve odradio moze da dobije samo chestitke

Link to post
Share on other sites

jbg ja sam za fabriku uvek tako da ne vredi da iznosim komentar mada mi se sve jedno ne sviđa

a liku koji je radio svaka čast za strpljenje

Link to post
Share on other sites

ja mislim iskreno da ruzniji volan ne postoji u bmwu

jako je lepo odradjen i kvalitetno ali mislim da je taj rad na pogreshnom volanu

a shto se sedishta tiche... taj koji je to radio stvarno ima talenta i strpljenja. svaka chast za to ali... o5 previshe za jedno sedishte koje izgleda sasvim dobro i bez toga svega

shavovi me podsechaju na neki komad odeche iz sado-mazo asortimana

kada bi mi neko ponudio originalno i ovo "doradjeno" sedishte bez razmishljanja bi se opredelio za originalno

bez uvrede, volan mi se ne svidja imao sam ga do skora, a sedishte i dalje imam pa znam kakva je situacija

ali liku koji je ovo sve odradio moze da dobije samo chestitke

I ja mislim isto,stvarno ne ide to u ovaj auto

Link to post
Share on other sites

radio sam ga sam, inace radim koznu garderobu, imam namjeru da ga uskoro odradim celog, materijal je koza srebrna, mogu presvuci u bilo koju boju i sa bilo kakvim radom po sebi... ja volim kombinaciju crnog i srebra pa ce takav i biti...

tada nove i kompletne fotke

Link to post
Share on other sites