e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako, auto sam sredjivao za moju dusu, sto se vidi iz prilozenog, isti me je od novembra 2007, pa do danas kostao sa svim dazbinama preko 10000€. Hteo sam da ga ostavim za sebe, a da za porodicu kupim neki karavan. Pored ovoga imam jos i Nissana Navaru 3.5 DTI doube cap pick up 2003. godiste, ali ce isti morati da se angazuje u privatnom poslu koji smo od prosle godine pokrenuli, a isti je zahtevao velike investicije. Posto sam porodicni covek, i za sada imam dva deteta, slozitece se da je moja bavarka mala za porodicna putovanja. Godisnje prelazim oko 25000km i to dosla na duzim relacijama, tako da sam se odlucio da kupim E39 ili E36 karavan, odnosno E46 karavan. Ima za sada nekih u opticaju, pa cu videti, kada prvo dodje kupac i isplati preostali novac. Toliko ukratko.

Link to post
Share on other sites

ima jedan interesantan havarisan 330xd karavan za 4200 eura sa 150 000 km ful opcije automatik

nije usinut samo treba promeniti haubu ,masku ,prednji branik,farovi ...moze da se opegla al ja bi zamenio. znaci da puknes preko jos 2000 e maximalno i to je previse ,sa farbanjem i 1500-1600 za carinu.air bagovi mu nisu izleteli,mehanicki komplet ispravan ,steta nemam sliku sada ali videcu da dobavim

530 d e39 214'400 km ista cena odlicno izgleda

BMW 320 d Touring 180 000 km odkican 6 000 evra

i jos jedan zanimljiv 320 d touring

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pauk mu je neekoliko puta nosio auto, skidali su mu maglenke i retrovizore. Covek je poludeo ( ko ne bi ). a Ja cu da gledam da ga otkupim od njega. Plache mi se za ovim coupe-om....

Link to post
Share on other sites

leone ovaj vezani kupe na VA tablama je tvoj ex 320 ako se ne varam?

Link to post
Share on other sites

Da, bivsi ( nazalost)... Taj je auto sredjivan da se ne prodaje,vec da se cuva i vozi za dusu, ali sta je tu je.

Link to post
Share on other sites

Da ali nista nije vecno, imao si ga pamtis ga po najboljim osobinama i prodao si ga tako, nema vracanja nazad da te ne bi stiglo ko zna sta, ako si ga prodao dobro cuti i uzivaj :prankster2:

Link to post
Share on other sites