e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

Predstavljavam vam moj BMW. Trenutno je sa zimskim pneumaticima 205x50x16 Mishelin alpin, ali nadam se od marta, da ce pasti jedne 17 inch-ne AEZ ili MOTORSPORT-ove felne. Automobil sam kupio pre 2 meseca i za svoje godiste je u perfektnom stanju. Hteo sam da kupim AUDI A4 2.0 turbo ili PEZO 406 2.0 16v karavan ( imam porodicu), ali kada sam video ovu bavarku, resio sam da prevarim suprugu. Znajuci me jer sam i ranije imao BMW-a, oprostila mi je prevaru.

MY LIVE MOTIV.Mobilne telefone delim na NOKIA-u i ostale, a automobile na BMW i ostale. Veliki pozdrav LEON. :pleasantry: :pleasantry:

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG PB230010.JPG 9.JPG

Planiram kada prolepsa da mu stavim folije na stakla, da mu skinem ove maglenke i reshetku napred, a da mu stavim crni gril i okrugle maglenke. I ako nadjem xenone povoljno, to bih stavio bez razmisljanja, ne samo zbog loock-a, vec i zbog bezbednosti. Evo karakteristika

- Motor M52 206S3,

- 110 kw (150hp),

- ugradio sam mu plin sa klapnom, VOLTRAN

- dupli REMUS,

- dupla digitalna klima,

- grejaci u sedistima i retrovizorima,

- ABS,ASC,

- muzika PANASONIC MP3,

- kozna sedista kao nova,

- uz auto sam dobio i servisnu auto je presao 101000 km, sada 104500km uzet od gastarbajtera, koji ga je samo vozio ovde kada dodje leti ( po prici vlasnika bivseg i tako predhodne 4 godine).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bas lijep bmw...extra je stvarno!samo ja nebi dirao te maglenke ali ukusi su razliciti...koje je god?

extra autic

slazem se za maglenke moj covek samo stock :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Stvarno prelep kupe nema sta,jos da te ispravim tvoj motor je M52.

Hvala na ispravci, u pravu si. Pozdrav. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

bas dobar porodicni auto... :pleasantry: ako, bolje to da si uzeo nego neki vec pomenuti, mogu oni i da se strpaju u njega...

sto se samog auta tice, nema sta dodati komentarima da je odlican, to se odmah i na slici vidi a kamoli uzivo

sto se tice nekih izmena/dopuna, mislim da to sto hoces da stavis okrugle maglenke nije bas najbolja ideja, no to je tvoja stvar, ali umesto ovih koje sada imas, mozes da stavis istog oblika ali u varijanti hrom ili crne. Po meni na crnu boju bolje stoje hrom stvari nego crne boje (da bi malo dosle te dodatne stvari do izrazaja)

od jos nekih dodataka koje opciono mogu da se stave je lip spojler,onda spojler na zadnjem staklu, angel eyes od plastike ili stakla i to je to po meni. Ove felne koje su na slici su saaasvim ok,veoma pristojno deluju. Mozes i neke malo extremnije da stavis, nece nista da fali :pleasantry:

nadam se da ce dobro da te sluzi, jer po toj kilometrazi ako je istinita, ti ces se lepo navozati sa njim, i nek bude tako

poz

Link to post
Share on other sites

Fenomenalan auto komsija :pleasantry: , svaka cast za odabir sve je na svom mestu :pleasantry: :) :)

U kom si delu grada komsija? :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Savet : ne dirati maglenke. :blink:

zameniti "selo tuning" rucicu menjaca sa finom original. ( nije skupa)

skini mu ove papucice metalne, ne stoje mu. to je bmw.

Obrvice.. po meni nisu pogodak.

Folije, dobar detalj, super ce mu stajati

Xennon kit -- odlicno

Predlog: ozbiljne felne

Auto deluje ocuvan, nadam se da ce te lepo sluziti.

Link to post
Share on other sites

Nevjerovatan je! Pogotovo remus :blink:

kako mislish "sport edition"!? nema chak ni sportska sjedishta

U servisnoj knjizici, na drugom listu, trecoj strani, ima odstampan i nalepljen spisak opreme koje automobil ima kada izadje iz fabrike i tu na pocetku pise sport edition. Takodje otidji na sajt mobile.de i ukucaj u opciju naziv auta, BMW 320 coupe, sport edition i izaci ce Ti automobili koji su sa ovakvom opremom proizvedeni u periodu 1997-1999. godine. :blink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

U novembru sam rekao da cu neke stvari da izmenim, dosta toga sam preko zime i uradio pa da vidimo izmene i vashe komentare. Stravljene su folije, zamenjene papucice vracene orginal, zamenjena rucica menjanja (bila selo tuning), stavljene su patosnice. Takodje sam obustao od stavljanja okruglih maglenki i crnog grila, vec sam stavio sa chistim hromom. Plastichar je popunio rupu na levom retrovizoru i njega sam ofarbao. Stavljen je bio i bord ali nije funkionisao, pa je vracen. Uzeo sam neke xenone iz Bugarske nisu loshi, ali njih menjam vec pocetkom aprila za 6000 Kelvina , sa 3200 Lumena. Jos treba da mu stavim letnje gume i nadam se 17 incha felne.

IMG_1634.JPGIMG_1633zasajt.JPGIMG_1646.JPGIMG_1637zasajt.JPG

Ako neko ima na prodaju 17 incha, ali uzme moje i Ja da doplatim. :D :) :good:

Ma morao sam danas ipak da uzmem BORD, jeste da neradi kao bord ali lepo stoji i sija sve u mraku. Merak nema cenu.

IMG_1647.JPG

Evo kako izgledaju i xenoni

IMG_1652.JPG

;) :o :ok:

Link to post
Share on other sites