e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde vise ti pragovi, gde su ;D

stvarno lep auto, kad bi me neko pitao kakav bih auto zeleo da imam, ovo bi bio primer, samo jos ///m felne...

Link to post
Share on other sites
mislim da motorsport sa foruma prodaje ovakve motorsport felne...

Da ali On je Herceg novom, a Ja u Nišu. Problem je kako to transportovati.

Link to post
Share on other sites

Hval Ti na obaveštenju. AEZ ICON 5, sam imao na predhodnom autu i mnogo mi svidjaju. Iskreno, više bih voleo da nađem njih.

Link to post
Share on other sites

TAKODJE MOJ GLAS ZA MOTORSPORT.... jedan deo ekipe bmw kluba je sad u cg , pa bi u povratku mogli da ti ponesu felne ... ako se dogovoris sa motorsportom ...

Link to post
Share on other sites

Eto vidis da ima felni samo treba da pitas :) te Aez mi se ne svidjaju, ne kazem da je losa felna ali nije za BMW-a, BMW trazi falc, jotazu ....

Ili stavljas nesto fabricko ili nesto skupo i opako naravno lepse i sire od fabrickog, sve ostalo je boranija...

Link to post
Share on other sites
Eto vidis da ima felni samo treba da pitas :) te Aez mi se ne svidjaju, ne kazem da je losa felna ali nije za BMW-a, BMW trazi falc, jotazu ....Ili stavljas nesto fabricko ili nesto skupo i opako naravno lepse i sire od fabrickog, sve ostalo je boranija...

falc i jotaza nekad ne znache mali ofset (izbachenost)!?

felna moze da bude izbachene i da je potpuno "ravna" - samo treba "potrefit" pravi offset (kolko to dozvoljavaju zadnji rubovi na e36 - kako ih mrzim ;) )!

Link to post
Share on other sites

Danas sam namontirao pragove, pa ću postaviti slike za koji dan, jer sam par dana van Niša.

Legli su kao budali šamar... ;) :) :huh:

Link to post
Share on other sites
falc i jotaza nekad ne znache mali ofset (izbachenost)!?

felna moze da bude izbachene i da je potpuno "ravna" - samo treba "potrefit" pravi offset (kolko to dozvoljavaju zadnji rubovi na e36 - kako ih mrzim ;) )!

Pa sve se moze ako hoces da se igras malo oko toga i ako znas sta zelis, kako Digga vozi ono na svom autu ? Ispravio decko rubove, nasao odgovarajuce amorte i gume za felne i sve je u redu :)

Misko M je vozio ravne 18" pa nije kacilo nigde, zadnja guma 255/35 8.5J felne i et51, potrefio covek sta ces , isto tako mozes i ti da ne budes besan na rubove :huh:

Link to post
Share on other sites
e ali 8,5 i et51 nije bash "zeljena izbachenost"

vidjecu mozda i ja "taknem" malo zanje rubove ;)

...kako nije et50 18' i 8.5j je maksimum bez peglanja rubova pozadi ??? naravno uz fabricku dimenziju gume 255.35

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo malo novih stvari sto sam uradio na autu, prvenstveno se odnosi na postavljanje xenona 8000 K i zadimljavanje svih farova, stopova i zmigavaca, kao i postavljanje pragova. Na crnu boju mnogo bolje stoji tako, normalno po mome ukusu. Sa Mariom imam dogovor na prolece idu neke druge felne i najverovatnije neke u smoke varijanti. Idu slike...

P9100110.JPG

P9100111.JPG

P9100115.JPG

P9100117.JPG

P9100118.JPG

P9100129.JPG

P9100155.JPG

P9100162.JPG

P9100163.JPG

Milan ///M3 i Ja

P9100164.JPG

I opet...

P9100173.JPG

Toliko za sada... :mellow: :D :D

Link to post
Share on other sites