[kick]

BMW Invasion 2011 - Pleven, Bugarska

Recommended Posts

Odlicno,steta sto nas nema vise,za sad nas sestorica sa dva auta i gospodin igor,

' date='13 October 2011 - 06:50 PM' timestamp='1318523830' post='174629']

Klasika brate, ja sam polazim...

Sto lazes kad te ja vozim :dance3:

Sto lazes kad te ja vozim :dance3:

I mene, tako da nas ima "taman" :dance3: :dance3:

Здравейте, колеги!

Моля да обърнете внимание на часовата разлика между Сърбия и България. При вас в момента е 19:40, а тук е 20:40. Утре ще ви чакам на входа на София в района на магазин Метро в 7:00 - 7:10 часа, което е 6:00 - 6:10 сръбско време!

Поздрави и до утре! ;)

malopre smo stigli iz Plevena i samo mogu da kazem da je bilo nezaboravno,slike i snimci predstoje kad se malo odmorimo,bugari su nam ocitali lekciju sto se tice organizacije i sloge,svaka im cast

Lepo smo se proveli.

Mrtvi smo umorni, sad na spavanje, pa opet na posao.

Pozdrav ekipi sa foruma, pozdrav i domaćinima.

Hvala svima.

Evo malo slika.

img0236us.jpg

img0215wk.jpg

img0239x.jpg

img0253lh.jpg

img0283fg.jpg

img0305jm.jpg

picture210pg.jpg

picture218r.jpg

picture226.jpg

picture251w.jpg

picture253tm.jpg

img0308yx.jpg

Evo stigo i ja kuci. Hteo bi prvo da se zahvalim domacinu i organizatorima na gostoprimstvu. Skup je bio odlican a sinocna zurka jos bolja. Nadam se da cemo se opet druziti uskoro. Hvala jos jednom pozdrav. :e30:

Organizatoru svaka cast, bilo je extra. Samo da je bilo malo toplije bilo bi jos bolje :)

Evo za pocetak jedan drag AlexBMW vs Miki Pirot

' date='17 October 2011 - 01:30 AM' timestamp='1318807022' post='174936']

Organizatoru svaka cast, bilo je extra. Samo da je bilo malo toplije bilo bi jos bolje :)

Evo za pocetak jedan drag AlexBMW vs Miki Pirot

Sta si stavio taj snimak gde imam bad start jer sam se zagledao u plave okice od ove bugarke sto mashe zastavicom pa sam zakasnio, stavi prvu trku gde sam bolje krenuo od njega.

INACE...

Bilo je FENOMENALNO, ali bas, braca Bugari vrh, znaci ekstra drugari, ispostovali nas maksimalno, svaka cast, organizacija odlicna, zurka zestoka a ni hotel nije bio los, samo mnogo krckaju kreveti :lol: ...

Gledam AlexBMW sta pise,i gledam njegov avatar kako prica i pravi ove face :D placem haahhaahhahahahha :P (alex nema ljutis :P )

Sta si stavio taj snimak gde imam bad start jer sam se zagledao u plave okice od ove bugarke sto mashe zastavicom pa sam zakasnio, stavi prvu trku gde sam bolje krenuo od njega.

INACE...

Bilo je FENOMENALNO, ali bas, braca Bugari vrh, znaci ekstra drugari, ispostovali nas maksimalno, svaka cast, organizacija odlicna, zurka zestoka a ni hotel nije bio los, samo mnogo krckaju kreveti :lol: ...

ko o cemu baba o krompirima,sad pa krevet mu smeta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

INACE...

aleksov bavarac oooooopasno ide

Pa ovaj 525d chipovan pa mi jedva bezi za nepunu duzinu auta...

...a sledi chip i kod mene, samo da zavrsim jos nesto.

Hvala i u moje ime drugarima iz Bugarske,bilo je mnogo dobro,mnogo dobar provod,sto je neko spomenuo ko nije bio mnogo je propustio,pogotovo ko nije isao sa ekipom iz Beograda,propustio je ne zaboravan put preko Hurgade do Plevena :)