Recommended Posts

Od pre mesec dana sam postao vlasnik doticnog modela.. U nedostatku vremena nisam stigao da ga adekvatno slikam, pa zato tek sada izbacio slike..

kao sto sam i obecao,evo fotkica..

image1248.jpg

image1251.jpg

image1252.jpg

image1255.jpg

image1256.jpg

image1244p.jpg

image1240w.jpg

image1253.jpg

Link to post
Share on other sites

Odlican motor,ja sam imao takav 750 GSX-R ide jako dobro,odlican za krivine samo umeo je nekad i do 15l da popoije,jel tvoj 600 ili 750,bio je jedan slican ovome u Pancevu sa xenonima.

Link to post
Share on other sites

Svaka čast, ja sam bio u dilemi između takvog GSX-R i moje sadašnje trojke (da kupim motor ili da dam prethodni auto uz doplatu za benku), ali nisam još odustao od motora, korak po korak... Bio jedan takav kao tvoj sa repom od novijeg modela, baš ekstra

P.S. Dobra fora u odrazu u retrovizorima na petoj slici :D

Link to post
Share on other sites

Odlican motor i ja sam imao 600,samo mnogo ruzan zadnji kraj, cak su mi uljara i onaj vodeni lepsi nago srad

Stvar ukusa.. od 10 bajkera 8 kazu da im se ne dopada zadnji kraj.. Ali hvala Bogu, uvek postoji mogucnost modifikacije zadnjeg repa..

Link to post
Share on other sites

Ne diraj zadnji kraj,po tome je SRAD i specifican,tzv Guzonja!!!

Pa ko je rekao da cu dirati?? Naravno da ne, meni se dopada takav kakav je, da nije takav, verovatno da ne bi bio moj sada :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

iskreno...ruzan i napred i pozadi a i masina je bzv...u toj kubikazi mozda naked ili Super Moto...

Stvar ukusa o kojima je izlisno komentarisati.. moj motor, moja briga i za mene je najlepsi dok ne dodje drugi..

Link to post
Share on other sites

21092009579.jpg

Uploaded with ImageShack.us

21092009581.jpg

Uploaded with ImageShack.us

21092009580.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ovo je moj bivsi,750ccm,jako ozbiljna masinica,po meni jako specifican model izbog toga ce biti uvek atraktivan,i pored njega Honda cbr 900rr.

+1

Link to post
Share on other sites