Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

covek ucestvuje na tuning styling-u sta tu ima lose,voli nadogradjene stvari...podrzavam ga totalno,njegov ukus njegova stvar..njemu lepo i meni je

Link to post
Share on other sites

sine, eclipse je prodat odavno . . .a ako nema para za m-optic onda cuva fabricke dok skupi novac . . . nije BMW jelka pa da se kace koje kakve plastike . . .

Link to post
Share on other sites

ma daj sta se ubacujete sa to m-optik,svaki treci m-optik,i onda su svi nadrkani BRATEEEE,i pokrive se u sedista kada voze a nemaju da plate litar kvalitetnog ulja da mu motor duze traje.bolje da kupi kvalitetak zupcasti iz inostranstva nego da bacam pare na m-optik.

Link to post
Share on other sites

sine, eclipse je prodat odavno . . .a ako nema para za m-optic onda cuva fabricke dok skupi novac . . . nije BMW jelka pa da se kace koje kakve plastike . . .

za tvoju informaciju nije ovo koje kakva plastika nego paket bodija za e46 koji nisi nikada ni video,a skuplji je u nabavci od m-optik bodija kod nas.Posto me je izasao dosta dosta jeftino sto da ne,ja nisam ljubitelj fabrickog izgleda,cudime da si zatupaveo sobzirom kakav si auto vozio sa extremnim branikom.

Link to post
Share on other sites

eclipse nije imao nikakve extreme branike vec fabricke, prednji branik je bio FABRICKI OD TURBA jedino sto je bio od carbona a ne od plastike ili poliestera ;)

p.s. ma ne vozim nista, odakle mi kola nisam ja ko vi pa da mogu da finansiram auto treba platiti plin i plastike a la buvljak, ja siroma vozim biciklu sta cu . . . mnogo sam ljubomoran na vase plastike sa BMW-a evo priznajem . . .

Link to post
Share on other sites

eclipse nije imao nikakve extreme branike vec fabricke, prednji branik je bio FABRICKI OD TURBA jedino sto je bio od carbona a ne od plastike ili poliestera ;)

p.s. ma ne vozim nista, odakle mi kola nisam ja ko vi pa da mogu da finansiram auto treba platiti plin i plastike a la buvljak, ja siroma vozim biciklu sta cu . . . mnogo sam ljubomoran na vase plastike sa BMW-a evo priznajem . . .

Bravo bravo pa ti si vozio fabricki nabuDZen auto ?????? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to post
Share on other sites

ma opusti se i uzivaj, vidim poskudao si folije sa farova, lose vreme slabo svetli?

branik si farbao?

Ma nema voznje snjima extra se lose vidi,da farbaosam posto sam prethodni za dva meseca 2 puta lebio od cukaranja.Ovako neko te cvrkne a ti prsss farbicu i to je to

Link to post
Share on other sites

Ne "nabudzen" vec umereno redizajniran, tacnije sto se exterijera tiche auto je imao 18" felne, zatamnjena stakla, angel eyes balck farove carbon haubu i prednji branik od turba (ali od carbona) a samo ove carbon zezalice kostaju znatno vise od tvojih smajling branika, uostalom Transporter moze sve da potvrdi jer su neki delovi preko njega ishli . . . No dobro, mlad si ( valjda) naucicesh vremenom neke stvari. . .

Link to post
Share on other sites