Recommended Posts

Evo da ukratko predstavim moju prvu peticu.. :) Pretpostavljam da dosta vas zna o kojem je autu rec ali aj..88.god.M30 3.0 motor(bas sam ga zavoleo),klima,sve na struju unutra a stanje spolja se vidi na slikama..ima malo jos posla ali nista strasno..polako ce sve doci na red.Za sad mi je prva stavka reg pa krecem od sredjivanja da radi na benz i enterijera..ima sedista na struju ali ce pasti jedno presvlacenje..Selila se nekoliko puta ali od mene vise ne.. :)

Ko je raspolozen za neki savet,kritiku,pohvalu dobrodosao je.. :)

20111019009.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111019004.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111019005.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lep auto nema sta, ja sam ga smekao dok je jos bio u Rumi... :D

Uzivaj u voznji!

P.S. boja prelepa - bas me zanima jel farban il je fabricki, posto ognjen5 je imao slicnu boju al nije to to?!

i ja ga smekao jos davno ali nisam imao srece..sad mi se osmehnula.. :D Boja mi je extra,jako mi se svidja..mislim da je prva boja,nisam siguran..

Link to post
Share on other sites

slikaj levi rub... :D

Samo da nesto zavrsim jos.. :D

Ubija me opasno i kopka..Imam strah da ce usrati nesto kad ga budu farbali,99% sam siguran da ce ovi moji lokalni susteri zajebati nijansu..

Link to post
Share on other sites

Samo da nesto zavrsim jos.. :D

Ubija me opasno i kopka..Imam strah da ce usrati nesto kad ga budu farbali,99% sam siguran da ce ovi moji lokalni susteri zajebati nijansu..

bio je auto pre 3-4 dana kod mene,tako da znam sve...ja bi prvo onaj zlatni rub odradio,ladno ga je lik ofarbao zlatnom bojom,ja poceo da se smejem kad sam video...

pa pumpa za benz,pa mozda i dizne,regulator i kako to sve ide kad se ne vozi na benz.pa onaj isparivac da se zameni jer je preslab za taj motor,pa silen blokovi,pa rucna,pa mi se cini da mu i korpa malo cangrlja,ali nije strasno...u glavnom nije los auto,ima ulaganja,al ce posle biti vrh...a za nijansu 99,9% ce da omase,to se skoro uvek primecuje kad se neki deo naknadno farba...

Link to post
Share on other sites

I to sto je ocesano i to sto kaze mare,levi rub je pola u zlatnoj a pola u nekoj plavoj boji,zlo..Ali sredicemo..

prvo cu da odradim registraciju a onda to sto si nabrojao,krenucu od benzina,samo da nadjem pumpu,regulator i dizne imam vec spremljene samo da se namontiraju,rucna mora takodje,a kopka me samo sto je kvacilo dosta nisko i papucica ima malo vise lufta,videcu da zamenim cilindre i korpu sa sve drugom lamelom posto mi je ostala jedna extra od 7-ce..

polako cu da je doteram i sredim..Slikacu kad budu rub radili,pre i posle.. :D

Link to post
Share on other sites

Nisam ga jos posteno ni vozio,sve tu nesto po kraju i lagano..Nisam hteo da ni da ga stiskam,ima dana i nekog drugog mesta..Cini mi se da je malo trom na nizim obrtajima..e32 mi je mozda malo bolje vukla..Ali osecaj unutra mi je mnoogo bolji.. :)

Link to post
Share on other sites

E vidis,nisam jos ni pogledao koji dif je u pitanju.. :)

Ma sve.. :) I 7ca je udobna ali ovde je nekako skroz drugi osecaj i mnogo vise mi svidja..ma sve mi se svidja..osim plave table.. :D

Link to post
Share on other sites