Recommended Posts

Nemam brate niti aparat niti tel sa kamerom.. :(

Jos uvek je vizuelno isti,rub i dalje ceka na farbanje.. :) A u unutrasnjosti sam se resio presvlaka i ubacio bela kozna sedista dok ne sredim u beli plis ove njegove kadice..Tepih takodje farbam u crno a srednju konzolu cu ili zameniti u crnu ili ovu presvuci u karbon,mada mi se vise svidja ideja o fabrici..Uzeo sam cevi i cekam da mi majstor odradi auspuh kao sto je bmw520ibgd odradio na njegovoj.. :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nakon duzeg vremena evo i par slika od mene.. :)

Dok sam malo majstorisao.. :)

323835_2485928158110_1549842599_3188.jpg

A i dve za sad iz zimske idile.. :)) Bice ih jos,mnogo toga oko sredjivanja je u planu..

339914_2659738343256_1549842599_3194.jpg 411029_2659744423408_1549842599_3194.jpg

Link to post
Share on other sites

lepa e 34 nema sta e nista ti nisam video jos nemogu da nadjem lika...cujemo se na pp

Link to post
Share on other sites

taj sto si gledao na oglasu znam nisam gledao ali isto sam cuo da je losiji bio iako je svajcarac..bice nesto ovih dana nude samo e 36 klotove..strasno

Link to post
Share on other sites

Mene vec muka vata od tih "marsovaca", gde sta okrenem da vidim ili pitam svi ih imaju..Cim budes nesto imao u najavi ili u nekoj mogucnosti zovi me..

Link to post
Share on other sites

budi siguran ..ponudice neko..nesto pametno..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hvala druze..

jel zna neko da radi sa photoshopom..?Hocu da radim shadow line,zatamnim farove,blago stakla a i felne bi nesto da farbam ako bude neka lepa ideja pa ako je neko voljan da mi odradi ova prva tri u photoshopu cisto da vidim kako bi izgledalo pa da se bacam na posao.. :) Moze i neki predlog za felne kako da ih sredim.. :) Razmisljao sam samo da ispoliram rub za pocetak ali ako imate neku ideju..

Link to post
Share on other sites