Za Urosa od mene :)


Recommended Posts

Siguran sam 100% klasican motor iz e46 sa normalnom usisnom granom,a M3 us ima isto 3.0-286 konja i 3.2-321 konjic,zasto bi stavljali ovaj motor u M.Evo sad cu da ti dokumentujem samo da nadjem sliku

Link to post
Share on other sites

Miki US verzija 3.0 ima 240 konja a 3.2 isto 240 konja,cak su stavljali u njih automacke menjace,proveri negde na netu videces da je to taj motor iz E36 M3 sto je gore na slici.

Link to post
Share on other sites

Nasao sam slike od M ali nemam slike tog istog sa US tablicama da bih ti pokazao,a znam da je ovo dinan i ne vidim po cemu zakljucujes da je ovo M.Imam 1700 slika od E36 i gomila Mova US ali se ne vide tablice pa ti ne mogu dokazati.Ali nema veze ne zelim da te ubedjujem stvarno

Link to post
Share on other sites

OK neka kaze ili neka slika motor pa nek stavi slike.Ali ne vidim poentu M evropa 1000000 konja a US 2,45 konja.a one slike onog motora sto vidis(dinan) to je od e36 328.Mogu ti staviti slike sa skupova u americi gde se vidi motor ali da bih ti dokazao da je to u americi moram staviti sve slike sa tog skupa a za to nemam zivaca i ugusio bih forum,tako da nema veze opusteno

Link to post
Share on other sites