Recommended Posts

Covek je .........

Sam u svojoj klasi :P Btw Borko da zivim u Vrscu kupio bi avion kolko su vam dobri putevi :D Bio prosle nedelje 2 puta i bas ima gde da se voza BMW :preved:

ima kako da nema ali ima i plavaca !!! kad dolazis u vrsac javi se pa da odemo na pice ako imas vremena ili svrati na benzisku pumpu u uljmi selo ispred vrsca tamo radim.

Link to post
Share on other sites

ima kako da nema ali ima i plavaca !!! kad dolazis u vrsac javi se pa da odemo na pice ako imas vremena ili svrati na benzisku pumpu u uljmi selo ispred vrsca tamo radim.

Za pice uvek imam vremena :P Mislim da cu biti u Vrscu sledece nedelje pred izbore samo nisam siguran dali cu ici mojim ili sluzbenim autom. Isto E34 pa da uporedim sta mom da dodam :preved:

Kad pomenu plavce jer zna neko gde da kupim neki Antiradar bilo sta odletece mi dozvola :D Obicno zavrsam sa par hiljada ali zadnji put kad sam iso za KG 3 puta me snimili........

I primetio sam da niko vise ne blica u pm. Ceo zivot sam na putu ali ovo sad je da nemam reci

Link to post
Share on other sites

Za pice uvek imam vremena :) Mislim da cu biti u Vrscu sledece nedelje pred izbore samo nisam siguran dali cu ici mojim ili sluzbenim autom. Isto E34 pa da uporedim sta mom da dodam :preved:

Kad pomenu plavce jer zna neko gde da kupim neki Antiradar bilo sta odletece mi dozvola :( Obicno zavrsam sa par hiljada ali zadnji put kad sam iso za KG 3 puta me snimili........

I primetio sam da niko vise ne blica u pm. Ceo zivot sam na putu ali ovo sad je da nemam reci

zovi mog kuma imas br na bmw sajtu audio design je reklama moze da ti zavrsi i ugradi reci da si clan bmw kluba i da sam te ja preporucio. :D

Link to post
Share on other sites

Za pice uvek imam vremena :D Mislim da cu biti u Vrscu sledece nedelje pred izbore samo nisam siguran dali cu ici mojim ili sluzbenim autom. Isto E34 pa da uporedim sta mom da dodam :preved:

Kad pomenu plavce jer zna neko gde da kupim neki Antiradar bilo sta odletece mi dozvola :) Obicno zavrsam sa par hiljada ali zadnji put kad sam iso za KG 3 puta me snimili........

I primetio sam da niko vise ne blica u pm. Ceo zivot sam na putu ali ovo sad je da nemam reci

ako usvoje ovaj shit od zakona antiradari ce biti zabranjeni pa ce ti opet sevati kazne nego se trudi da kao ja placas i trazis veze

Link to post
Share on other sites

ove skuplje varijante se montiraju napred u masku a ima i za nazad u branik ako pucaju od pozadi iz kola a u kabini samo signalni mic i na njihovom radaru ili pokazuje sve nule ili im pobrljavi a u kabini samo zapisti tako da ti imas vremena da zakocis i da neprovale da imas anti radar jer u kabini nemas nista!

Link to post
Share on other sites

Ma to se isplati ubaciti, kod nas su sad sve kazne otišle gore :)

Npr. u naseljenom mjestu gdje je ograničenje 50, ako voziš 100, kazna je 400 e i kusur, a ako voziš preko 100 onda ide i oduzimanje vozačke na 3-12mj. i 5 negativnih bodova ( a smiješ u 2 g. skupiti 7 (ako nisu uveli sad u 3,pričalo se i tome) ), odleti vozačka samo tako, dok odeš na piće, ako te uhvati...

Meni do sad sve oprostili :preved: :(

Ali svejedno...užasss :D

Link to post
Share on other sites
Ma to se isplati ubaciti, kod nas su sad sve kazne otišle gore :)

Npr. u naseljenom mjestu gdje je ograničenje 50, ako voziš 100, kazna je 400 e i kusur, a ako voziš preko 100 onda ide i oduzimanje vozačke na 3-12mj. i 5 negativnih bodova ( a smiješ u 2 g. skupiti 7 (ako nisu uveli sad u 3,pričalo se i tome) ), odleti vozačka samo tako, dok odeš na piće, ako te uhvati...

Meni do sad sve oprostili :preved: :(

Ali svejedno...užasss :D

pa lako je mačkici da se bori sa murijom šta mi da radimo

Link to post
Share on other sites