Recommended Posts

U pitanju je obican plinski uredjaj,na leru radi lepo,kad krenem i polako dajem gas ucestala su trzanja i gusenja.Sve to se desava do nekih 2500 obrtaja,posle toga nista..Pokusao sam malo da odvrnem onaj ventil na crevu od isparivaca do usisa ali onda jos cesce to radi..Jel dobija malo plina ili vise pa se gusi ili koji mu je djavo..?

Link to post
Share on other sites

Sličnih problema sam imao i ja dok nisam zamenio svećice koje su bile poprilično istrošene,nakon toga trzanje je prestalo,takodje sam menjao i membrane koje su bile katastrofa,filter plina,majstor uradio servis,ustelovao i sada radi kao satić........

Link to post
Share on other sites

Ovde su nedavno menjane svecice i zamenjen ceo isparivac i nov filter,samo je izgleda zaboravljeno stelovanje..Al zato malopre uz pomoc saveta naseg druga Babica problem resen.. :) Suvise plina na manjim obrtajima..

E sta bi ja bez njega..ujutru,u pola noci ma kad god je nesto zatrebalo tu je..Morace nesto da se zavrti na raznju za uzvrat.. ;)

Link to post
Share on other sites

Problem bio resen do veceras,kad je opet pocelo da zeza..I kad krenuo da jos malo smanjim primetim kod kablova light show,bas probijaju..Hoce pomoci ako ih malo izoliram za prvu priliku..?

Link to post
Share on other sites